Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomat tegnap orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat tegnap orálisan elégítettem ki és elég nehezen ment el kb. 10 perc volt. Én csináltam valamit rosszul, vagy nem kíván eléggé?

Figyelt kérdés
2008. jan. 13. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
ha rendesen állt neki akkor semmi probléma. mivel az én párom is orális közben tovább tart amíg elmegy, mert neki attól könyebb amikor csak egyféle mozást csinálok. vagyis sexnél elöbb megy el, mert nincs olyan sok lehetőség a különféle ingerlésekre, de az orálisnál igen. amit csak lehet. akár külön a akkját lehet ingerelni, stb... vagyis valszek jól csináltál mindent, és élvezi is rendese, csak míg elmegy egyszerűen tovább tart
2008. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
az én páromnak is tovább tart pedig mindig mondja h jo neki ahogy csinálom. ha ő csinálja nekem akkor nekem is tovább tart szoval ez szerintem teljesen normális
2008. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tovább tart nekik így elmenni, de azért az sem mindegy, hogy milyen technikákat alkalmazol közben! ;))
2008. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem baj ha nem ment el pikk-pakk, itt nem az a cél hogy minél hamarabb elmenjen, hanem minél tovább élvezze a dolgot. Nálunk pedig pont fordított a helyzet, ha orálisan kényeztetem a páromat az annyira felizgatja, hogy nem bírja sokáig visszafogni magát:)
2008. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek könyörögnének azért a 10 percért =) de ha nem alszik el közben, az jó pont!
2010. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!