Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az elsőnél elélveztem de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsőnél elélveztem de azóta nem. Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,a mostani barátommal vesztettem el(nem régóta,még nincs egy hónapja).Az első csak nagyon minimálisan fájt,nem véreztem,és el is élveztem,de csak csiklói orgazmusom volt.Azóta eltelt majdnem egy hónap, és azóta szeretkezés közben egyszer sem mentem el!:( A pettinget élvezem,de ha szeretkezünk, nem megy.. Elég rossz érzés, mert a barátom azt hiszi,vele van baj és nem elég jó,pedig mondtam neki, hogy ez nem így van.És nem is azzal van baj, hogy nem szeretem eléggé, mert nagyon szeretem a barátom.Gondoltam már arra is,hogy annyira szeretném,hogy orgazmusom legyen hogy arra koncentrálok és azért görcsölök be és ezért nem megy.De megpróbáltam nem arra gondolni,hanem elengedni magam,és úgy sem ment! :( Nem tudom mit kéne tenni!:( Hogy tudnám elérni a hüvelyi orgazmust? Mert a csiklóit el tudom hogyha szex közben simogatom magam/vagy a barátom teszi.Eddig csak hagyományos,és lovagló pózban próbáltuk,meg úgy hogy a lábam a nyakában volt,de sehogy nem éreztem semmit!(mármint a hüvelyemben nem éreztem semmi ingert vagy ilyesmit..)Kicsit el vagyok keseredve..Mi lehet a baj? Nektek nincs ilyen problémátok?Segítsetek légyszi.Köszi.
2009. jan. 12. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár ne várd a fenomenális orgazmusokat egy hónap alatt...Rengeteg gyakorlás, összeszokás, sokat pettingeljetek, maszturbálj.
2009. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mások is azt mondták össze kell még szoknunk...
2009. jan. 12. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!szerintem nem tudsz kikapcsolodni!Probálj meg csak a sexre gondolni!Nekem nagyon bejött hogy szájjal izgatta a nemiszervem a párom igy könnyen el élveztem de szerintem a egjobb ha a fiú úralkodik rajtad ebböl lett nekünk egy pici tüneményünk probálkozzatok!
2009. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg össze kell szokni,én az exemmel egy idő után már mindig elélveztem,viszont az utána lévővel ettől függetlenül nem sikerült elsőre,vele is összekellett csiszolódni:-)De az nagyon jó,hogy csiklóorgazmusod van,lesz majd hüvelyi is,csak tényleg ne görcsölj rajta,és ne meséld be magadnak hogy arra csak a nők x százaléka képes,mert akkor nem fog menni:-)
2009. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pedig ezen szoktam gondolkozni:S:D köszi a válaszokat....ja és még valami ez nem ide tartozik....de ha kilépek még 1x már nem tudok visszalépni....szval ez lenne a kérdés:D hogyha kilépek akkor utána nem enged vissza és azt írja h nem jó a jelszó vagy a név pedig jó minden!és már küldtem az e-mailre is h beengedjen,de nem engedett be:Sezért már harmadszorra regisztrálok...miért van ez?:S légyszi még erre is ha válaszolnátok akkor (L) :D meg persze a másik kérdés az fontosabb...:)
2009. jan. 12. 20:46
 6/10 anonim válasza:

Először én is így voltam vele,hogy csak csiklói orgazmusom volt.De most már minden rendben ne félj neked is így lesz ne legyél el keseredve.nekem 1 évbe került,hogy legyen hüvelyi orgazmussom,de addig mindig volt de csak csiklói ne félj ne,hogy meg ijedj lehet nálad hamarabb be következik.Valaszinü,hogy azért görcsölsz mert nem tudsz ki bontakozni.Nem tudsz kelő képen a szexre gondolni.Na meg persze még most nem is lesz olyan jó mert még csak 1 hónap telt el.Néhány hónap és minden jobb lesz.Meg még azért is lehet mert még gátlásaitok vannak egymás előtt.És mondjad a barátodnak,hogy ne féljen nem ő a hibás.

Hát ha be akarsz lépni az oldalra szerintem az email címet írd be ne a neved ha nem sikerül be lépni nyugodtan írj az email címemre és segítek ha tudok mind a két 2-t kérdésben.

2009. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Amúgy hány éves vagy? Az utolsó válaszoló vagyok.
2009. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a csiklói megy, de nem is görcsölök rajta, hogy hüvelyi legyen. Majd jön, ha jön. Ha nem, hát így jártam... Nem megy mindenkinek...


Ha már a G-pontod megtaláljátok, közelebb kerülsz a sikerhez.


Nekem pl. egyetlen póz van, amiben élvezem a szexet (a többiben olyan semmilyen érzés, pont, mint ahogy te leírtad). Ez pedig a lovagló póz. Ez is csak úgy kivitelezve, hogy félig ül a párom. Ebben a pózban ingerli a G-pontomat és a kezével a csiklómat. Végül mindig csiklói orgazmusom van, de nagyon sokat dob rajta, hogy a G-pontomat ingerli a péniszével. Én már annak is örülnék, ha a semminél többet éreznék bármilyen másik pózban... Ha meg összejönne egy hüvelyi orgazmus...na akkor szárnyalnék :)


Nekem sincs fogalmam róla, miért van ez így. Bizonyára össze kell szokni és sokat kell gyakorolni.


Egy 1,5 hónapja nem szűz lány :)

2009. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Valószínűleg az a probléma,hogy még nem vagytok összeszokva,lehet hogy még gátlásaid vannak-az is lehet,hogy ezt nem is érzed most így,de majd később meglátod,mennyivel természetesebb számodra,hogy együtt vagytok.Nekem is ez volt a problémám,és csak későb jöttem rá:)A hüvelyi orgazmusra nem kell minden áron törekedned,erről nem te tehetsz:)Esetleg nyújtsátok el az előjátékot,beszéljetek egymáshoz,szex közben pedig próbáljatok ki többféle pózt(rengeteg létezik)és meglátjátok,hogy számotokra melyik a legjobb:)És ne aggódj,minden megoldódik;)
2009. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

SZ. Mikus Edit írta le, nlcafe.hu-n egy módszer, amivel tuti biztosan el lehet jutni a célhoz, csak ki kell gyakorolni.


1. Kell, hogy legyen egy nőnek valamilyen valós orgazmus élménye. Mindegy, hogy azt álmában élte-e meg, vagy maszturbációval, vagy partnerkapcsolatban, csak az emlékezetében felidézhető legyen.


2. Hetente többször úgy kell maszturbálni, hogy közben becsukott szemmel felidézi magában a kiválasztott orgazmus élményt, és összeköti a kettőt. (Fokozott élményhez jut így.)


3. A maszturbációkat fokozatosan fel kell váltania egy olyan meditációnak, relaxációnak, imaginációnak (mindegy az elnevezés), ahol NINCS KÉZI INGERLÉS, csak az agyban az emlékezet, de ezt olyan élethűen kell tenni, amíg a test a valóságban is lereagálja az emléket, és eléri az orgazmust minden egyéb stimuláció nélkül is. (Kinél gyorsabban, kinél lassabban, de elérhető, begyakorolható!)


4. A szeretkezések alatt is, a behatolás után becsukott szemmel fel kell idézni a már begyakorolt "agyi-orgazmust", ami persze testi is, és össze fog kötődni a kettő. A férfi teste, jelenléte csak fokozhatja az élményt.


5. Jónéhány gyakorlás után ez szinte reflexszé válik, és már el sem rontható!

A begyakorláshoz hónapok kellenek, de az eredmény megjön! És megéri!

2009. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!