Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már többször lefeküdtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször lefeküdtem a barátommal mégsem élveztem el, ö mindig előbb elmegy, próbál engem is eljuttatni a "csúcsra", de valamiért soha nem jön össze. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Ne várd az első pár alkalomtól, hogy csoda történjen...mindenki más, valaki nehezebben megy el.

Maszturbálj, sokat pettingeljetek.

2009. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Ne várd, hogy tűzijátékok szirénázzanak! Az első x alkalommal úgy sem fogsz elmenni, de az is lehet hogy frigid vagy! Ez van....
2009. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
velem is így volt sokáig. már kezdtem megijedni :D:D én előszőr kb. 1 év után mentem el szex közben... de a lényeg h ne görcsölj úgy rá, ne csak azt várd h elmenj mert akkor a többi részét sem fogod tudni élvezni. a szex nem csak az orgazmusról szól.
2009. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!