Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagy különbség van a gumival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy különbség van a gumival vagy a gumi nélküli szeretkezésben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
Igen.
2009. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem,egyesek hajlamosak eltúlozni ezt. Én nő vagyok,ugyanúgy élvezem gumival is.Fő a biztonság!Persze ha gyógyszert szedsz nem kell ezzel foglalkoznod,feltéve ha tartós kapcsolatod van.Én több exemet is kérdeztem,hogy tényleg szörnyű e és aztmondták egyáltalán nem,csak meg kell szokni,persze nélküle nagyobb inger éri őket,de inkább ma egy gumi mint holnap egy gyerek vagy valami frankó kis fertőzés.
2009. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%
Igen mert a pasinak nem olyan érzés,olyan mint ha egy zokni lenne a péniszén.De muszáj mert ha nem használsz más fajta védekezést akkor csak ez marad.Persze csak ha nem akarsz terhes lenni?Hány éves vagy?
2009. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom hány éves vagy, de ha még nagyon fiatal csináld gumival! Azonban ha már szeretnél babát is, azt mondom próbáld ki így is, meg úgy is!
2009. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem különbség van, én nő vagyok, és nekem rosszabb gumival mint anélkül.. Deh mindenkinek más.
2009. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nyílván van különbség...én nő vagyok, sztem csak annyi hogy igy jobban felizgat, hogy csak ő van bennem és hogy rám vagy belém élvez...
2009. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Le lettem pontozva mert én nem érzek fizikailag különbséget:D Mások biztos jobban tudják:-)
2009. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Gumiban nem élvezem, semmit sem érzek és 2 perc alatt lelankad.
2009. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon nagy a különbség! Én konkrétan semmit nem éreztem, pedig a legvékonyabb gumit vettük, a párom pedig nem tudott elmenni gumiban! 1 hónap szenvedés után írattam fogamzásgátlót magamnak.1000x jobb, hogy nincs köztetek semmi! DE, ha gumi nélkül szeretnéd kipróbálni, védekezz tablettával, vagy pharmatex-szel, mert a "majd időben kiveszem" módszer nem biztonságos!
2009. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mus musculus ***** válasza:
Csak kisbetűsen megjegyezném így 3 év elteltével... A nők jó, hogy nem éreznek akkora különbséget.
2012. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!