Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy ő is legyen aktív szex közben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen lusta. Mindig lovagló pózban csináljuk, hogy neki ne kelljen mozognia. Nem is lenne ezzel baj, mert csak így tudom igazán élvezni, de szívesen kísérleteznék... Szeretném, ha találnánk másik pózt is, amiben orgazmusom lehet. Meg szeretném úgy élvezni, hogy ne kelljen semmire sem figyelnem, csak az élvezetekre, ne nekem kelljen mozognom.
2009. jan. 12. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

" Mi lenne ha te is mozognál? "


meg talán el kéne magyaráznod neki dolgokat :) nem úgy született h kívülről tudja az anatómiát...tanítsd, nem szégyen..

2009. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ööööö...csak az a ciki, hogy én 1,5 hónapja veszítettem el a szüzességem, ő meg évekkel ezelőtt... Szal nekem kéne tőle tanulnom, nem neki tőlem :)
2009. jan. 12. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ciki, ha nem, beszélni kell róla, különben honnan jönne rá, hogy máshogy szeretnéd?


Tudod: "néma gyereknek anyja sem érti a szavát"

2009. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent, hogy mikor vesztette el, ha mindig ugyanígy "csináltatta" és ugyanilyen lusta volt, akkor semmit nem tanulhatott, és nyomtalanul szálltak el az évek, minden jelentőség nélkül.


Egyébként sem értem, miért okoz olyan óriási problémát olyan sok nőnek, hogy kinyissa a kicsi száját, és kereken-egyenesen megmondja, mi a baja, mit hiányol, mit szeretne, stb. ... Lehet, hogy ti lányok egymás között remekül megértitek egymást telepatikusan, az apró jeleitekből, utalásaitokból, de a férfiak úgy vannak vele, hogy azért van ez a "beszéd" nevezetű remek találmány, hogy célszerűen használjuk, és tudassuk egymással, hogy mi az ábra... Nem is olyan nehéz, mint hiszik egyesek, csak ki kell próbálni, aztán már adja magát. ;)

2009. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg csinálhatjátok úgy, hogy kikötöz téged, úgy kénytelen lesz ő mozogni.

Ha gondoljátok semmi erőszak, viszont mindenképp övé lesz az irányitó szerep.

2009. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam már rávenni. Úgy látom, ő annyira nem is élvezi így. Mindig mondom neki, hogy mondja hogy szeretné, hogy ő is maximálisan élvezhesse, de mindig azt a választ kapom, nekem jó így, élvezem...

Ezért kérdeztem rá, hogy akkor most mi van? Azt mondja a lustaság miatt van... :S Ja és régen sok mindent kipróbált, többféle pózt is, szal nem csak ezt az egyet ismeri.

2009. jan. 12. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerű a megoldás. Lovagolj rajta néhány percig majd szállj le róla, feküdj mellé esetleg takarózz be és fordulj el tőle. Ha kérdezi mi a baj, mond hogy most elég lusta vagy a mozgáshoz. Ha ő nem vágja le többszöri alkalommal sem hogy mi a helyzet akkor eléggé nagy looser a barátod és én váltanék.
2009. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ott már gondok vannak, ha valaki a szexben lusta. Mondd már meg neki, hogy törődjön egy kicsit ő veled, és ne te vele...

Neki ez így könnyű, csak elégítsd ki, mi?

2009. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
EZ AAAAZZZ!!! :DDD Előttem szóló, grats! Perfekt ötlet, ezt kell csinálni!!! :DD Ez garantáltan be fog válni! :D
2009. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(Illetve kettővel előttem szóló)
2009. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!