Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki lefeküdt már a tanárnőj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lefeküdt már a tanárnőjével?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan vagy ismerősötök aki a középiskolás éveiben lefeküdt az idősebb tanárnőjével ?Ha igen akkor ez hogyan is történt vagy milyen volt ?
2009. jan. 12. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én nem.
2009. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A mostani barátom mesélte, hogy lefeküdt az angoltanárnőjével. Különórákra járt hozzá a középiskolás éveiben, és hát angolozás helyett mást csináltak.:) Érdekes és jó élményként élte meg, amit meg is értek.
2009. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van egy haverom, aki lefeküdt a tanárnőjével, de ez egyetemista korában történt. úgy tudom, a tanárnő csábítgatta a srácot.
2009. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Biztos előfordult már ilyesmi a gyakorlatban is (én voltam régebben középiskolai tanár, de nem tudok hasonlóról), de azért az elmesélt eseteknek felét se kell elhinni, mert sokan csak álmodoznak a tanárnőről, aztán költenek egy szép kis mesét!

Kedves bókokat, kevésbé udvarias célzásokat kaptam, de ezeket mindig "leütöttem" elég szigorúan.

Szerintem egy tanárnőnek legyen annyi tartása, hogy nem fekszik le a tanítványával; a gyerekben meg legyen annyi tisztelet a tanárnője iránt, hogy nem kezdeményez ilyesmit!

Ha már mindenáron annyira vonzódnak egymáshoz, várjanak az érettségiig.

2009. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

De - még előző vagyok - összességében ez irreális.

Most eszembe jutott egy hozzám hasonló korú (30 körüli) tanárnő, aki csalódott a vele egykorú férfiakban, és jól esett neki egy kedves tanítványa rajongása, - ugye egy fiatal srác látszólag sokkal őszintébben, lelkesebben tud rajongani (egy darabig), mint egy felnőtt férfi- de nem mentek túl messzire.

Ebből nem lehet tartós kapcsolat, a srácnak is jobb, ha egy álom marad a dolog, és "felébredve" a saját korosztályában keres párt magának.

2009. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nm soha mert HUJE azert nm vagyok:):))
2009. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tanárnő vagyok. És lefeküdtem diákommal. Bár nem középiskolában, és ő idősebb volt. Egy tanfolyamon tanítottam:)
2009. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát az egészen más, és az ellen nem is lehet senkinek semmi kifogása, ott 2 felnőttről van szó - legfeljebb ha a kapcsolat nyilvánvaló, független értékelőt kell vizsgázáskor bevonni, ennyi! Láttam már erre példát, egyetemi hallgató lány és fiatal tanársegéd férfi kapcsolata esetén.

De a kérdés a középiskolai diák és tanárnő viszonyára vonatkozott, ahol ugye nem csak az a probléma, hogy a srác értékeléskor esetleg előnyhöz jut.

2009. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
52%

NEkem is volt ilyen kapcsolatom.

Ki is akartak miatta rúgni a suliból.

én voltam 16 ő pedig 24 akkor kezdett tanítani a középsuliban.

össze-össze néztünk az órán, aztán eltelt az első félév, közeledett a második félév vége, na és akkor azt mondtam magamnak, hogy most bevallom neki hogy szerelmes vagyok belé.

senki nem volt már a teremben, mert megvártam hogy az a sok birka kimenjen, és akkor ő is bevallotta, hogy bejövök neki.

aztán lett egy csók, ott a suliban, meg a többi, csak az máshol.

és ennyi is volt.

vége lett.

mindenki erről beszélt féltem hogy kiderül, de aztán nem lett semmi.

2009. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

16:05


nem kell a kamu..

2009. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!