Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek az első együttlétün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az első együttlétünknél, ha gátlásos vagyok, mert nagyok a melleim?

Figyelt kérdés
Teljessen új kapcsolat de Vele elöször lennénk együtt és engem zavar a mell méretem 80 E-s.Mit tegyek?
2008. jan. 12. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz gond.

Majd kialakul,ha sikerül ellazulnod akkor semmi probléma nem lehet.

2008. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
eddig is látta h nem vagy deszka és h nagy melleid vannak tisztába van vele h nagyábol mekkorák lehetnek. nem kell gátlásosnak lenned. nem a melleidért szeret
2008. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő az a srác lehet, akinek tetszenek a nagy mellek. Meglátod, imádni fogja őket. Főleg ha az ágybeli játékokba is bevonod. Pl. a mellbimbókhoz dörzsölgeted (finoman!!!) a makkját, vagy az összeszorított melleid közé teszed a legkedvesebb testrészét ;)


Inkább légy büszke az adottságaidra, Gondolj arra, sok csajszi szilikonnal tömeti ki magát, hogy csak hasonló idomokra tegyenek szert, ami neked természettől fogva adott.

2008. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az én barátnőm 90 B-s mellekel van megálldva ő is eléggé szégyenlős, pedig nincs miért szégyelnie magát én imádom és nem a testéért és eggyáltalán nem zavar, hogy néha fekve nem lát ki a mellei mögül xD
2008. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ÖRÜLJ NEKI!!! szented mér nagyobbítja mindenki a mellét? amúgy is biztos látja ruhában is hogy mekkora. az egyik barátnőmnek pont az a problémája, hogy minden pasi megbámulja a nagy melle miatt, és nem tudja eldönteni, kinek kell a melle és kinek ő... bár nekem is ez lenne a legnagyobb gondom az életben.
2008. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggodj,több mint valószínű hogy sejti mit fog látni:)) Én örülnék ha nagy melleim lennének sajnos nekem csak 75/b adott a természet.Nagyon szégyenlős vagyok rá mert picinek tartom de hála istennek a barátom szereti őket:))
2008. jan. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj! Tényleg komolyan kérdezed?

Van olyan férfi, aki egyszerűen megőrül ilyen adottságokért!

Sok más dolog miatt is tetszhetsz neki... de mégis mit gondolsz: idáig nem látta? Nem vette volna észre???

Szerintem a nők 80%-a veszettül irigyel most téged.

2008. máj. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Más azért gátlásos mert kicsi.
2009. okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!