Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az ujjazástól begyulladhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ujjazástól begyulladhat a hüvely? Ha igen és begyulladt mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem kicsit begyulladt:S
2009. jan. 11. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, begyulladhat.

Az nagyon fontos, hogy előtte a barátod megmossa a kezét, hogy neh valamilyen baktériumot beléd vigyen, mert attól könnyen gombát kaphatsz, és más nemi betegséget.

Ne aggódj, de jobb az óvatosság.

Én a canesten kenőcsöt ajánlom neked gyulladásra, vagy canesten kúpot, nekem segített.

2009. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen begyulladhat, ha pasi keze-ujja nem volt tiszta! Vigyázni kell ilyenkor, csak tiszta, mosott ujjakkal!

Kenegesd canestennel, ha nem múlik nőgyógyász! ahol nem kell feltétlenül kifejtened , hogy mit csináltatok, csak a tüneteket elmondani (gombás fertőzés lehetséges)

2009. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, nem feltétlen gyulladás, de ha nem volt elég tiszta párod keze, vihet be kellemetlen fertőzéseket! HA attól van a baj, akkor érdemes megbeszélni a pároddal, hogy figyeljen oda erre, mert neked nagyon sok kellemetlenséget tud vele okozni, van akinek érzékenyebb a hüvelyflórája. Ha fáj, csíp, vagy ég, akkor menj el nőgyógyászhoz, nem kell félned, nem kell szégyelned ők ezért vannak. MAjd ír fel valami gyógyszert, nekem is volt már ilyen gondom, bár én starndon szedtem össze valamit. Egy olyan gyógyszert kaptam, amit hüvelybe kellett felhelyezni , egy héten keresztül ,teljesen tüntementes lettem, és meg is gyógyult!

2009. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Begyulladhat, ha nem tiszta kézzel nyúlt hozzád. A kamillafürdő is jót tesz, mert gyulladáscsökkentő hatású.
2009. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is be szokott gyulladni néha, mikor hirtelen nagyobb kihagyás után nagyobb igénybevételnek tesszük ki... én is canestent szoktam rá használni, valamint nagyon forró sós fürdőben ücsörögj, aza jó ha csípi egy kicsit, attól ne ijedj meg mert jó jel! és csak és a kizárólag intim mosakodót használj azon a területen, ne sima szappant vagy tusfürdőt,mert az nagy kárt csinálhat még akkor is ha épp nincs begyulladva a hüvelyed...
2009. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké:) bár a barátom szokott előtte és utána is kezet mosni..lehet h pont akkor nem:s
2009. jan. 12. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta kéz és körmök.
2009. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ intim mosakodokkal az a baj h tönkreteszik a a huvely természetes florajat. a hipermangános vizet ajanlom. az egy lila por, amibol egy kicsit raksz a vizbe. fertőtlenit. aztan meg valamilyen krémet. én a canestent még nem probaltam. elég volt csak ez az oldat.
2009. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!