Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátomnak valami szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak valami szexuális segédeszközt szeretnék venni! Ötletek?

Figyelt kérdés
Már van bilincs, vibráló péniszgyűrű, szexpózos kártya...Néha "be is öltözök", szóval a szexi fehérnemű+sztriptíz is kilőve!Valami jót szeretnék,amit Ő vagy esetleg mindketten élvezünk!Gondoltam szemmaszkra, de az önmagában kevés!Valentin napra lenne a dolog!
2009. jan. 11. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy örülne, ha romantikusabbra vennéd a figurát. Sétálgatás, hasonlók, otthon fürdés gyertyákkal-ha van kád. Ott is lehet cifrázni a dolgot.


Persze vehetsz neki análvibrátort is, ha szereti az ilyesmit.


Esetleg ízlésesebb fotósorozat rólad.(a fantáziádra bízom)


nem tudom, hogy mennyit szánnál a dologra, vagy hogy hová valósi vagy, mert lehet elutazni egy estére akár Pestre akár vidékre.


Remélem segítettem.

2009. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Uram atyám, egyszer lenne ilyen nőm...


Komolyan irigylem a pasidat!


Na szóval, ha a barátod szereti az anális dolgokat, vagy legalábbis nem zárkózik el előle, akkor ajánlom a gyöngyöket, vagy a plugot.


Ha visszafogottabbak vagytok, akkor egy remek masszázsolaj nagyon jó tud lenni. Vannak olyanok, amelyek enyhe vérbőséget okoznak, ez kellemes tud lenni.


Ha nincsenek vadabb ruháid, csak klasszikus fehérnemű, akkor beszerezhetsz lakkot, bőrt, ezek kegyetlenül szexisek és izgatóak tudnak lenni. Különleges fajta a kesztyű, egy latex kesztyű+sikosító az őrületbe fogja kergetni ha simogatod a farkát. Én egyszer majdnem elbőgtem magam egy ilyen kombinációtól.


Ha nincs hagyományos vibrátorotok, akkor érdemes egy kisebbet vagy közepeset tedd oda a vibrátort, ragaszd hozzá szalaggal, kapcsold be és izgasd. Pl. sztrippelj neki, vagy simogasd magad, vagy egyszerűen csak told az arca elé a puncidat, hogy kinyaljon, vagy épp ellenkezőleg, pár centire, hogy ne tudjon kinyalni. Egy idő után a vibrátortól el fog élvezni.


Még egy tipp: Ha megteheted, menj haza korábban, húzz fel szexi ruhát, feküdj el a kanapén és fújd be magad tejszínhabbal lábujjtól nyakig. Amikor belép a szobába mond neki, hogy íme a valentin napi ajándék.


Másnap remegni fog a lábad...

2009. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Vagy vannak poénos dolgok is:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Esetleg vmi jó kis szextársasjáték.

2009. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is akar venni egyet, de én határozottan kijelentettem, hogy meg se próbálja, mert nagyon dühös leszek!
2009. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyunk túl visszafogottak ilyen téren,úgyhogy a romantikus, gyertyás fürdős dolgok elég ritkán jönnek ránk!Az anális dolgokat nem tudom,hogy mennyire élvezné!Viszont a felsorolásból kihagytam,hogy van vibrátorunk is!:)Mondjuk elég nagy,úgyhogy lehet jó lenne vennem egy kicsit,amivel a gátját tudom izgatni!Mi erről a vélemény?A szemmaszkra is azért gondoltam,hogy mellőzni tudjuk a sálat!:)
2009. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadó vagyok!uhh eléggé magamra vettem a kérdést, bocsi!Szóval csak azt akartam kifejteni,hogy én is hasonló cipőben járok,mint Te, és hogy nekünk is ilyen dolgaink vannak már,mint nektek+egy vibrátor!Én is gondoltam szemmaszkra meg pici vibrátorra!Remélem így már érthetőbb a válaszom!:)Bocsi
2009. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ránk is csak ritkán jön a romantikázás, de nem tudom,hogy mit szólna a párom az anális izgatáshoz!A felfújható kacsa(ami volt az egyik linkben),amit meg lehet...-ni...háát...nem azt akarom,hogy mással csinálja!:)szval...Nekünk is van vibrátorunk,de nem nagyon használjuk,mert ajándékba kaptam barátnőimtől,de nagyon nagy!Várom a további ötleteket!:)
2009. jan. 12. 14:52




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!