Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van hasmenésem a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hasmenésem a pasim spermájától?

Figyelt kérdés

Egészségileg minden rendben, viszont amikor barátom a számba élvez és lenyelem, fél óra-órára rá rámtör a hasmenés, de annyira vészesen, mintha pisilnék...

Miért van ez? Mivel tudnám elmulasztani?


2009. jan. 11. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem, hogy ez sperma függő? mert csak a mostani barátomnál fordult elő...
2009. jan. 11. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ez érdekes... Nem tudom, hogy mitől lehet, de lehet nem kéne lenyelni amíg ez meg nem oldódik... Lehet érdemes lenne erről egy orvossal elbeszélgetnetek...

Háziorvos, vagy szexológus...

2009. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kis mennyiségről van szó, hogy az nem okozhat gondot. Biztos nincs összefüggés valami mással? Mióta fordul elő a dolog, milyen gyakran?


Elméletileg allergia okozhat hasonló tüneteket, de olyat én még nem hallottam, hogy valaki az ondóra lenne allergiás. Ha netán mégis, akkor annak egyéb tünetei is kellene, hogy legyenek, pl. bőrpír ha rádélvez ill. nyálkahártya duzzanat, stb...


Szerintem valami más lehet ott a háttérben, pl. szomatikus dolgok...

2009. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
A csajom is rosszul volt kb: az 5.ik lenyelésig utána a 6. lenyeléstöl már nagyon is hozzászokot , és mára már semmi baja sincs !!! egyébként ö vizett , űditött (rostosat, dobozost)ivott rögtön !!! ( NE szénsavas üditött igyál !!!! ) Te is EZT tedd !! hatásos nagyon !!! Irj majd !!! érdekell nálad beválik e ???
2009. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az elején nekem is rosszalkodott a pocim, de nem ment tőle a hasam, de mostanra minden rendbe jött :)
2009. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!