Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátom azt mondja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom azt mondja, hogy lényeg, hogy én elélvezzek, és attól félek, hogyha megujjaz, akkor nem élvezek el, és ez gáz számomra !?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 20:39
 1/5 anonim válasza:
83%

Édes drága aranybogaram...

Meg kéne tanulni írni és aztán játszani ilyet..

2009. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
az a gáz, hogy így közelítitek meg a témát. Egyrészt nem arról szól az egész, hogy feldugja 2 ujját te meg 2 perc alatt elélvezel.. A másik, egy kapcsolatban nem szabad, hogy gáz legyen valami is, ami a szex-el kapcsolatos..
2009. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez gáz. A szex nem verseny. Élvezd akkor is ha MEGUJJAZ, meg akkor is ha nem. Miért lenne gáz? Senkinek nem kell elszámolnod. Ha nem jó az UJJAZÁS, akkor szólj neki, beszéljétek meg!
2009. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
abban hogy "MEGUJJAZ" abban mi a helytelen nektek??
2009. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A MEGUJJAZ-ban már semmi, pont azért írtam nagy betűvel helyesen, de a kérdésben már javították a moderátorok. Az előttem szólok sem véletlenül emlegetik a helyesírását a kérdés feltevőnek.
2009. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!