Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 19éves fiu vagyok, nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves fiu vagyok, nagyon sokat maszturbáltam életemben. Nem is lett volna baj, de nemrég lánnyal voltam és nem volt merevedésem csak nagyon kicsit. Masztrubálásnál sincs. Mit tudok tenni ezellen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne masztizz 2 hétig. Utána próbáld lánnyal.
2009. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Állj le a masztival egy darabig, még akkor se csináld ha már nagyon kéne :-) Ha lannyal vagy kapcsold ki az agyadat és élvezd a dolgot, mond meg a lánynak mi az ami téged igazán izgat! Ovatosan vidd arra a kezét ahova te szeretnéd! De állj le a masztival, mert akkor már téged csak az fog izgatni amit egyedul csinálsz nem amit párban. Meg minek csinálnád egyedul ha van kivel????
2009. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is igy jártam:D Hagyd abba egy darabig azt menni fog hidd el... Ha meg megint ott lesz az alkalom, ne légy ideges amiatt hogy nem ment, mert megint ugy jársz... Én már végig mentem ezen... XD
2009. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) basszus ha ezt tom nem csinálom:D neked mennyi idő volt míg ujra kanos lettél nagyon?:)
2009. jan. 11. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor azt hiszi aki először csinálja:ha kiverem továbbb bírom. nem szabad ebbe a hibába esni. te akkor is ugyn olyan jó vagy, ha magadat adod kiverés nélkül. Ne izgulj bizz bátran magadban, te igazi férfi vagy,hagyd meg a hölgynek magad.
2009. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!