Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Miért érzem úgy szex közben, hogy fáj a méhem?

Figyelt kérdés
Óvatosan szeretkezünk a párommal. Ugy 3-4 hónapja vannak ilyen problémáim. Vagy esetleg mi más fájhat ott nekem?
2009. jan. 11. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igy van, van amikor fáj van amikor nem! Volt olyan aki azt mondta hogy azért mert nem vagyok felizgulva rendesen, de nem mert nem ott fáj! Menny el nogyogyászhoz, mert nekem azért fáj tobb mint valoszinu mert hpv virusom van. Munka társamnak is az volt és neki is fájt! Nem akarlak megilyeszteni, de inkább mennyél el! Lehet, hogy csak fel vagy fázva vagy egyszeruen érzékenyebb vagy. Vegyél forro furdot és tegyél bele kamilla teát, attol hát ha jobb lesz ha nem mulik mennyél orvoshoz! Remélem rendben jossz minél hamarabb és nincs semmi baj!
2009. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a méhszájad fáj, akkor egyszerűen csak túl mélyre hatol és pont eléri. Ha nem vagy kellően felizgulva, akkor jelentkezhet ilyen fájdalom. Én legalábbis ezt tapasztaltam magamon.
2009. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nincs semmiféle vírusfertőzésem illetve bármi komolyabb bajom. Elképzelhető, hogy nem vagyok annyira felizgulva mert nem minden helyzetben és minden alkalommal fáj. Van amikor egyáltalán viszont van amikor rendesen fáj a hasam alja.
2009. jan. 11. 16:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!