Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha úgynevezett vérpéniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgynevezett vérpéniszem van, mire számítsak a nőknél és sexnél az életem során?

Figyelt kérdés
Vérpénisz alatt azt értem, hogy nyugiban nem 3-5 cm, hanem mondjuk olyan 1cm. Ha akció van, akkor meg olyan 16-18 körül. A lányok mit szólnak, amikor ilyen alapjárarton behúzódottal találkoznak? Ez kihathat a kapcsolataimra? Sex terén mit jót tenni ebben az esetben, hogy ok legyen?
2009. jan. 11. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Amikor a lányok látni fogják, akkor ugyis "akció" lessz. Áll majd ugyis akkor, ok nélül ugy sem fogod lobogtatni.
2009. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az én páromnak olyan 6-8 cm nyugalmi állapotban. Látványra érdekes...Picinek tűnik. Merev állapotban meg tökéletes (13-15 cm), végül is az a lényeg. Én nem problémázok rajta.
2009. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Jaj ez annyira mindegy. nem fog befolyásolni semmit. ÉN barátomnak is vérpénisze van, nyugiban pici, utna jól megnő 15-16ra, amúgy meg 3-4 cm...


amikor neki visszahúzódott, akkor én olyan kis aranyosnak tartom, akkor is szeretem. Nem szempont, ha az embernek komoly kapcsolata van, de szerintmem alkalminál sem

2009. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

ha a párod a farkad miatt szeret, avagy nem, akkor az má régen rossz...

az összes eddigi pasimnak nagyon kicsi volt, amikor épp nem állt, de egyikkel sem emiatt szakítottam.

ne görcsölj.

2009. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a 3-4 centiket ti 13-14ként értitek v tényleg 3-4? bocsi, hogy itt kérdezek,de nem akarok "váratlan" helyzetbe kerülni, vagy félreérteni akármit a késöbbiekben...
2009. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
Az utolsó "válaszoló" vicces:D:D:D
2009. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha láttál már vérpéniszt nyugalmi állapotban, akkor tudod, hogy 3-4 centire gondolunk, nem 13-14re. amikor meg megnő 15-16.

Lepontozónak meg: nem az számít hogy nyugalmi állapotban mennyi, meg nem is hogy erekció alatt mennyi...

2009. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, miért kell lepontozni!

Simán lehetsz még szexisten ekkora mérettel, nem kell izgulnod rajta, hogy kicsi! Teljesen normális méretű,

2009. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Szija!

Nekem is vérpéniszem van, 3-4 mikor nem áll, és 16-18 amikor áll.

tartós kapcsolatom van(2 év 1 hó) és nem jelentett eddig a lankadt állapotban lévő méretem...mégcsam kisem nevetett. szóval szerintem ne görcsölj, nincs a vérpéniszben semmi rossz...

16/F

2009. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!