Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A Durex vibrációs gyűrű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Durex vibrációs gyűrű mennyire teszi izgalmasabbá az együttlétet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vogyok, és nekem semmi extra élményt nem nyújtott... Barátnőm élvezte valamennyire, de nem annyira, hogy érdemes legyen migint megvennünk...

Ennek ellenére, már volt párszor itt ez a kérdés, és többen írták (fiúk és lányok), hogy nekik bejött, szóval próbáljátok ki, hátha jó lesz... Rosszabb semmi képp nem lesz tüle.

Jó szórakozást!

2009. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bejött. Csak az a baj vele, hogy nem lehet benne elemet cserélni. Szexshopban van olyan, amelyik szétszedhető és lehet cserélni benne a gombelemet.
2009. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bejött!!!:)Barátomat rendesen szorította, és még rezgette is!Azt mondta,hogy az egész nemi szerve bizsergett!De ennyiért tényleg kapsz szexshopban is olyat,aminek cserélhető az eleme, már nekünk is olyan van!
2009. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú, én imádom!!!!!! :))) Igen, inkább a lányoknak élmény, de nekik nagy... :D Azaz nekem. A legszebb alkalmak kötődnek a gyűrűhöz, na, persze az se mellékes, aki viseli. ;)
2009. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem elég vicces, ahogy berreg. amúgy a barátom elélvez tőle fél perc alatt, nekem meg semmi. max akkor jó, ha nem mozogtok csak ültök és összebújva azt élvezitek, de ha m ozogtok akkor semmi hatása. szerintem.
2009. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nálunk negatív volt az élmény a barátnőm feje elkezdett tőle zúgni úgy mint a gyúrű vagy 3 percig
2009. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!