Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap a barátommal szeretkezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátommal szeretkezni akartunk és nem sikerült behatolnia, mert szűk voltam, ez miért lehetett?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és nem voltam szűz szal nem tom miért lehetett..
2009. jan. 11. 10:55
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
nekem is szokott ilyen lenni, h szűkebb vagyok mint máskor... kérd meg hogy foglalkozzon veled többet az előjáték alatt és kezdjen el tágítgatni az ujjával... ugyanazt kell csinálni, mint amit az análozás előtt szoktak javasolni... egy ujj, két ujj, jó sok nedvesség,ha kell síkosító, és szépen lassan ki kell tágítani, olyan nincs, hogy ne táguljon egyáltalán, hiszen arra tervezték :)
2009. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
néha nmee elég 5-10-20 perc előjáték van mikorr kell akár egy ora is lehet te akarod de lehet neem kivánod nézzetek valami szex filmet hátha segit vagy olvass erotikus történeteket hátha kinek mitől jön meg a kedve
2009. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok múlik a hangulatodon, és sokszor nem is tudod, mitől vagy olyan hangulatban, amilyenben. Az hiszed, minden ok, készen állsz, kívánod, de egyszerűen mégse megy, mert nem vagy olyan hangulatban. Csináljatok vmi mást, aztán később még lehet...
2009. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stressz miatt is lehet,nincs rendben minden (nempont a párkapcsolatodban hanem amúgy). Később simán megy.Több előjáték. Simán menni fog utána! És semmiképp se legyen benned emiatt bűntudat vagy valami! Nem a te hibád!
2009. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!