Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy jöhetek össze a haveromma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetek össze a haverommal csak a szexért?

Figyelt kérdés

Egy ideje foglalkoztat ez a kérdés, h milyen lehet 1 másik fiúval a szex. Úgytűnik 1 iskolatársam is meleg, szerintetek h szedhetem fel?:)

(16F)


2009. jan. 10. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el együtt valahova,és kérdezz rá. Csak így tudhatod meg.
2009. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Először bizonyosodj meg róla hogy meleg vagy nem,Vagyis úgy értem hogy megbízható-e a forrás ahonnan ezt hallottad.

Ha tényleg az és te is akkor menjetek el mozizni vagy sétálni.Kérdezd meg hogy mit szeret és lassan térj rá.De ha szégyenlős lehet nem vallja be,így ha biztos vagy benne akkor mond meg neki te is az vagy.

arra figyelj hogy ha úgy érzed ő nem az akkor nem mond meg neki hogy te az vagy mert lehet holnap jó hír lehet az iskolába hogy meleg vagy és szerintem azt neked kényelmetlen lehet egy kicsit.

2009. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
sztem sehogy. Keress egy lányt.ésss undorító az hogy két férfi le fekszik egymással, hányingert kaptam.
2009. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
egyetértek az előző hozzászólóval :P bár ez csak személyes vélemény. Szerintem tölts vele több időt, kérdezgess rá a dolgokra és ha benne van akkor hajrá.. De ne szaporodj pls :D
2009. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképp kérdezz rá..vagy derítsd ki vhonnan végülis te ismered!! Ne h utána az legyen h bepróbálkozol és mégsem meleg...mert az ciki!Ha meleg s csak egyszerűen nem jösz be neki az más! És te biztos h az vagy?? Mert nem biztos lehet h csak a fantáziád játéka..vagy vonz mind a két nem???!!!
2009. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
volt már pár csajom (nemvok már szűz)... sokan úgyhiszik h hú micsoda nőfaló vok. Szerintem ez a srác is és ezért nemmer közeledni. De lehet h csak fantáziálgatok, nemtom énsem, úgygondoltam h jólenne.
2009. jan. 11. 00:23




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!