Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindenkire rá szokott jönni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkire rá szokott jönni a szexelhetnék?

Figyelt kérdés
Mert rám igen.. nem érzem cikinek, mert szerintem más is van vele így. Nem szoktam nagyon önkielégítést végezni, mert nem tudok magamnak annyit nyújtani, mint egy pasi. Szóval esik jól.. ebből, csak annyit szeretnék kihozni, hogy ti ilyenkor mit csináltok, persze, ha nem vagyok párkapcsolatban.
2009. jan. 10. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van barátom, szal ha ránkjön összefutunk és együtt vagyunk, akinek meg nincs párja az gondolom masztizik vagy uralkodik magán, ennyi
2009. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok! Csak velem aza baj hogy 10 percenként:-) Bár én ha nincs épp senkim megoldom magamnak:) De ez nálunk fiúknál biztos másképp megy!
2009. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is elég sűrűn szokott előfordulni ráadásul lány vagyok, és szerintem sem ciki
2009. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
jaja, én csaj vagyok és elég gyakran rám jön, nemtom hogy ez jó-e? =) nektek pasiknak meg könnyű....
2009. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki és használd ki(de vigyázz is magadra)! Találj társat, szexelj amennyi jólesik. Az én libidóm is óriási volt, de a szülés óta katasztrofális a helyzet..gyakorlatilag semmi vágy, szinte erőltetem a szexet és ráadásul iszonyúan fáj is olykor..Szóval élvezd,amíg lehet! Ja, még valami. Nem mindenki szívja meg úgy,mint én, csak azért írtam le,hogy felkészülhess,utánajárj,ha majd szülni fogsz, nekem senki nem mondta,hogy ilyen rossz lesz. A babát imádom,és újra megszülném!! Csak hát fiatal vagyok még ahhoz,hogy lemondjak a szexről. 28 éves vagyok...
2009. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
89%

Hát köszi a válaszokat.:)

Amúgy nem annyira könnyű társat találni, hisz a mai fiatal pasiknak csak 'arra' kellünk. :/

Tisztelet a kivételnek.. Bár azt nehezen lehet találni.

2009. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám is rámszokott jönni, de pont akkor amikor nincs vele a barátom :S És mivel még nem lakunk együtt így nem mindig tudjuk megoldani h együtt legyünk. De am én ilyenkor nem szoktam semmit sem csinálni. Csak pár percig tart az egész és elmúlik vagy lefoglalom magam. Én sem nagyon szeretek magamhoz nyúlni, mert a barátom mindent jobban csinál:))
2009. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!