Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért sírok orgazmus után?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírok orgazmus után? (jó értelemben)

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Boldogsághormonok miatt...de egyszer próbál meg nevetni is orgazmus után mert egy idő után rossz lehet a barátodnak!
2009. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
gondolom mert annyira élvezted a dugást..:) örülj neki jól kielégültél! egézségedre!
2009. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan intenzív az érzés, hogy nem tudod lekezelni. Örülj neki, szerencsés vagy. Kevés olyan nő van, akinek ilyen hatalmas élményt jelent. Egy ilyen nővel volt dolgom, én imádtam...
2009. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
Bár alattam sírna valaki a gyönyörtől:-)
2009. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam!ha nagyon romantikus a hangulat,akkor az orgazmus egyfajta lelki gyönyör is egyben,ami nem baj ha könnyek formájában ki is jön :) de tudjon erről a barátod is,hogy nehogy azthigyje,hogy valami baj van :P
2009. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megesik,néha még nem is kell hogy elmenjek,akkor is sírok.
2009. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Velem is fordult már elő, nem is egyszer! A párom minig azt hiszi baj van, hiába mondom hogy smmi gond csak annyira jó volt hogy..... értitek :D
2009. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Heloka

Én is sirok szex után...pontosaban orgazmus után...de én kicsit le is hangolodom,ojan bánatos leszek hirtelen :(

Mért van ez?

2009. jan. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
uh énis sírok orgazmus uán bár eddig csak magamnak tudtam előidézni, tök feszült voltam oszt igy hirtelen ilyen ellazulás, me ilyen szeretet érzés öntött oszt sírtam kicsit
2009. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam sírni, ha a párom elöbb élvez el mint én,de ilyenkor azért mert rossz kedvem lesz attól, hogy elöbb vége lett, pedig élveztem.Ő van hogy be akarja fejezni a csikló izgatásával,de a sírás miatt elmegy az egésztől a kedvem, szóval nehéz eset vagyok!
2009. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!