Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jó legyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jó legyen a sex? 10 éve vagyunk együtt 3 éve házasok én 23 férjem 24. Nekem kb 2-3 éve nem volt orgazmusom ugy érzem menekülnöm kell de nagyon szeretem! Hogyan tudnám rávenni hogy nekem is jó legyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes drága aranybogaram...

ÜLJ LE

és BESZÉLD MEG VELE

Ilyen eszméletlen szerelmet se láttam még, hogy ilyen fiatal kortól együtt vannak, ezért biztos vagyok benne, hogy meg fog érteni:)


Fontos, hogy maszturbálj, és hogy saját magadat el tudd juttatni a csúcsra, hogy megmutathasd a párodnak az érzékeny pontjaidat.

Esetleg szerezzetek be egy vibrátort, menjetek szex shopba, ne hagyjátok, hogy ez tönkretegye a wzexuális életeteket és megmérgezze a kapcsolatotokat.

Normális teljesen, hogy ilyen igényeid vannak, mindenkinek van:)

Ja és sokaknak segít, ha a párjával rendszeresen pettingelnek, ez nem ilyen tini dolog, sokan komolytalannak tartják, de nagyon hasznos és jó:)

2009. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Az a baj hogy már beszéltük tudja a hibáját de valahogy nem megy neki a petting nem szereti én meg szégyellem előtte csinálni szerinted terapeuta tudna segíteni? Ismersz valakit?
2009. jan. 10. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt vele kell megbeszélned. Ha szeret, akkor neki is fontos, hogy neked is jó legyen.
2009. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

A szex normális esetben a kölcsönösségrők szól. Ha én szájjal kényeztetem a barátnőmet és én nem megyek el, azért teszem mert szeretem őt és mert imádom látni ahogy élvezkedik. Ez szerencsére fordítva is ugyanígy van.

Nálad most a rosszabbik oldal jött be. Ha másképp nem megy - mégpedig abból amit leírtál ez derült ki - akkor légy radikális: no szex. Ha megkérdezi miért nem akkor azért, mert ha nekem sincs orgazmusom, akkor neked se legyen. Úgy majd talán oda fog figyelni rád is, mert 23 évesen az nem állapot, hogy nincs orgazmusod.

2009. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pettingnél is szégyellős, akkor terapeutához se fogod tudni elráncigálni...

Légy bátor, kockáztass, ha véletlenül hazérne, és játékszerűen adnád elő... előtte kényeztetnéd magad, és no tapi, míg te nem engedélyezed...


3 éve vagytok házasok és azóta nem volt...? Lehet, hogy már nem akar meghódítani, és ezért nem törekszik? Ha az a baj, hogy gyorsan elmegy és nem figyel rád, akkor tudok mondani egy-két dolgot, de még nem igazán írtad le a valódi okot.. Mi a hibája a férjednek, amit ő is tud?

2009. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Tehát bevezettem a No sexet de nem érdekli akkor nincs sex és előveszi marok marcsit van hogy 1 hóig nincs semmi míg megsajnálom túl hamar elmegy mire nekem jó lenne már vége. Az a baj hogy nagyon szeretem ő is engem és minden rendben lehozza a csillagokat nekem csak a sex terén nem jövünk ki és ez nagy baj szerintem! Arra gondoltam elhagyom 1-2hétig!?
2009. jan. 11. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:

1-2 hétig..?

Amúgy hogy vagytok azóta mostanában..?

2022. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!