Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fogom valaha élvezni a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom valaha élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 éve vesztettem el a szüzességem, nem volt orgazmusom, bár nem is számítottam rá, nem fájt annyira, csak utána 2 hétig alig bírtam leülni. Nem a nedvességgel van a gond, mert mindig elég (sőt valamikor túlságosan is) nedves leszek. Az elmúlt 1 évben nem is tudom sokszor voltam együtt partneremmel, de soha sem volt orgazmusom, még ujjazáskor sem. Most másik partnerem van, vele még nem feküdtem le, mert nem akarom becsapni és mert Vele élvezni akarom a szexet.
2009. jan. 10. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok nő van aki nem tudja elérni az orgazmust csak egy idő után. Neked és a partnerednek rá kell jönni melyek azok a dolog amik előhozzák. De biztos volt már orgazmusod csak nem hüvelyi hanem csikló. Ne keseredj el. Csak próbálj nyugodt lenni és nem azon görcsölni mikor jön össze hanem majd hirtelen jön az.
2009. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Haat ha meg soha nm volt orgazmusod lehetseges h "frigid"vagy vagyis nm elvezhetsz el de nm biztos:) szal nyugi;)
2009. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg becsukni a szemed és ellazulni közbe, kizárni a külvilágot, sok sikert
2009. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁ azért ilyenre gondoni se szabad! Biztos helyre fog jönni, vagy ha úgy veszed észre hogy mégse akkor látogass el nőgyógyászhoz! SOK SZERENCSÉT!
2009. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) nem hiszem, hogy frigid vagyok :D csak még nem nagyon tapasztalt. Szóval mindenkinek köszönöm!
2009. jan. 10. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

van akinek idő kell hozzá, a tapasztalatom, hogy a fiatal lányoknak még nincs meg a kellő érettségük hozzá, emiatt nincs orgazmusuk

amennyiben nem ez a helyzet, érj magadhoz, gyakorold, nézd meg, hogy hol vannak a 'gyenge' pontjaid, érinsd meg/érinttesd meg a partnereddel a G-pontodat


pettingeljetek sokat, sokan elfelejtik, hogy ez mennyire segít

2009. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évbe tellet, mire sikerült e
2009. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 évbe tellett, mire sikerült legelőször elélvezni... De ahhoz egy olyan pasi is kellett, aki maximálisan arra törekedett minden alkalommal, hogy nekem is jó legyen. 6 éve vagyunk együtt, és minden alkalommal sikerül eljutnom a csúcsra, mert már ismerjük egymást annyira, meg mellette el is tudok lazulni.

Hozzátenném, én sajnos hüvelyi orgazmusra nem vagyok képes, viszont a szájával minden alkalommal a csúcsra juttat. De én a kezétől sem tudtam soha elélvezni, nekem csak a nyelvtechnika jön be.


Szerintem ne aggódj rajta, ha lesz egy olyan párod, akit igazán érdekel, hogy neked is jó legyen, akkor sikerülni fog az orgazmus. Egy idő után akár minden alkalommal...

2009. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azon szoktam csodálkozni, hogy 14-15 éves lányok itt írnak a "többszörös, meg fantasztikus orgazmusaikról", pedig a többség szerintem azt sem tudja mi az. Azt hiszi, hogyha jólesik a szex, az már az. Pedig dehogy, ezzel ugyanis mi nők sajnos nem születünk együtt, meg kell tanulni, és ehhez idő kell, sokszor évek.

Példának egy cikk-részlet:

"A nők nagyjából 5-10 százaléka remek orgazmus-készségű, ők nem is értik meg azokat, akiknek problémát okoz a csúcsra eljutni. Pedig van, akinek egyáltalán nem megy. A nők körülbelül 20 százaléka nem képes az orgazmusra. Nem azért, mert szervileg hiányos vagy a fizikai állapota nem teszi rá alkalmassá, hanem pszichésen. Hozzávetőlegesen ugyanennyi nőnek van ugyan orgazmusa, csakhogy az messze elmarad a vélt vagy valós elvárásoktól, és körülbelül minden második nőre igaz, hogy némi kínlódás után megtanulja az orgazmust, de sosem lesz egyforma az érzés."

2009. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megintcsak a válaszokat. Közben megfogadtam a tanácsokat, és úgy látszik az ellazulás, és a megfelelő partner a siker kulcsának a nyitja. Szóval a magamhoz hasonló nőknek ezt tudom javasolni, várják ki a megfelelő pillanatot, lazítsanak, zárják ki a külvilágot, és persze találják meg a megfelelő partnert. :)
2009. jan. 18. 15:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!