Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiaknak tetszik, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tetszik, ha egy nőnek orgazmusa van? A jelenlegi barátomnak panaszkodott erre.

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
mi az, hogy tetszik?? A szexben elmeletben az a lenyeg, hogy mindket felnek orgazmusa legyen, ez jelenti azt, hogy elvezetes mindkettojuknek. Ha nem ez a cel, akkor onzo az egyik, vagy erzelmek nelkuli szexrol van szo. A te esetedben is errol lehet szo, hogy a baratod nem szeret es csak kihasznal.
2009. jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Én azt olvastam, hogy minket férfiakat az izgat fel legjobban, ha a csajnak jó és ez nem hülyeség, mert tényleg nagyon izgató, ha látom, hogy a csajnak jó.
2009. jan. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
en is errol beszeltem...elso voltam.
2009. jan. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Azt olvastad??? ez elég hülyén hangzik... ezt nem könyvből meg netről kell tanulni basszus... Amúgy meg néha elég hülyén érzem magam, miután elmentem, mert ugye olyankor az ember kicsi kikel magából, hangosabb lesz, más hangokat ad ki meg minden, de ez tök természetes. Örüljön a srác is meg a csaj is ha a párja elmegy. Ez a pasiknak izgató is ha látja h megy el a bnője.
2009. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Jesszus, ez olyan mintha az idegesítené, hogy boldog vagy...

Én semmitől sem izgulok fel jobban, mint egy férfi kéjes hangjaitól és az arcától, mikor elmegy. Ez a lényeg, hogy a másik boldogságával törődj, és olyan szexet kapsz vissza, hogy az elképesztő:)

A törődés törődést vonz maga után. Ha ilyen a barátod, lélek nélküli szexre vágyik, nem is érdemes vele fenntartani a kapcsolatot.

2009. jan. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
az én párom általában ATTÓL élvez el, mikor nekem nagy orgazmusom van... és mikor ő is elmegy, közben kéjes hangon suttogja a fülembe, h ezaz élvezz....nahát az aztán olyan láncorgazmust indít el nálam hogy eszméletlen :) mi szinte mindig egyszerre élvezünk épp amiatt mert attól indul be ha én élvezek
2009. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Mit jelent az, hogy ,,A jelenlegi barátomnak panaszkodott erre." KI?MIRE? Egyik sem világos...nem passzol a két mondat.

Nem kukacoskodom..de így nem lehet erre normálisan válaszolni.

2009. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

akinek van egy kis esze, ki tudja silabizálni :P két mondattal akarta kifejezni magát egyszerre: a jelenlegi barátomnak nem tetszett / a jelenlegi barátom panaszkodott erre

ez van ha egy ember folyamatosan gondolkodik,néha a keze belekavarodik írás közben

2009. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Köszönöm a kimerítő választ és hogy egyből megfejtetted mennyi eszem lehet. Micsoda következtetés... :D Az én szövegértési képességeimmel nincs gond remélhetőleg....:DD Ha már feltesz valaki egy kérdést, talán elvárható, hogy konkrét legyen annyira, hogy ne több variáció merüljön fel az emberben.
2009. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
a két variáció jelentése és értelme ugyanaz csak más szavakkal :P
2009. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!