Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy aktus alatt egy nő hányszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aktus alatt egy nő hányszor tud elélvezni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
tegnap mar volt ez a kerdes, olvass vissza.
2009. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kinél mennyi a rekord, de lehet hüvely ill. csikló orgazmusa is, illetve a kettő egyszerre, és viszonylag hamar újra tud töltődni (de a csikló ézékeny utána egy jó darabig).

A pasi kitartásától függ.

2009. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
72%
Nekem a legtöbb 5 volt :P de ehhez kell egy olyan pasi, amilyen nekem van:)
2009. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1x sikerül, mert szükségem van a csiklóingerlésre is, az meg nagyon érzékeny lesz az orgazmus után. Kell egy kis idő míg regenerálódok (20-30 perc). Meg egy idő után a hüvelybejárat is érzékeny lesz.
2009. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 30 perc alatt 2-4szer megyek el átlagosan általában csiklóorgazmusom van, de van amikor van g pont is.
2009. jan. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Részemről: Átlag pasival egyszerse, kicsit odafigyelőbb pasival egyszer, a mostanival (ki tudja miért) két-háromszor, a rekordom pedig 8 (volt is utána izomlázam).


Az eddigi legtöbb orgazmus egy aktus alatt azt hiszem harminc-negyven (a hölgy betegsége miatt, állandó szexuális izgalom, akár félpercenként-percenként képes az orgazmusra).

2009. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Haaat ez a szemelytoool fugg es attol h mien jol csinaljatok:) mert vagy 10x is elmehet 1 noo!!:P
2009. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Juppííí tessék irigykedni, tegnap este 13 volt a rekordom! :D Nem tudom hogy sikerült, még sose volt ennyire (ennyiszer) jó... :) Imádom a páromat. Ma meg vigyorgok egész nap, mint a vadalma. :D
2009. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!