Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szex közben (kutya pózban például) kis mennyiségű levegő kerül a puncimba és ha próbálok felülni pukizó hangot ad ki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nevessetek rajta egy jót!
2009. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Semmit kezdjétek elölről!
2009. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Semmit, szerintem ez már mindenkivel előfordult.
2009. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a párodat felizgatja:)
2009. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ez rengetegszer előfordult. poénnal ütöttem el: nem lufi vagyok, nem fújni kell...
2009. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi már nevetünk rajta!:) Nincs ezzel semmi baj..Abban a pózban könnyen be megy a levegő, ez normális.

Mikor először történt, ciki volt, nehéz volt elmagyaráznom, hogy nem pukiztam..:D Azóta nevetünk.. Ez ne zavarjon!:)

2009. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először így jártam tök ciki volt, erre meg mondta a barátom h ne parázzak, járt már így más lánnyal és h ez tök természetes. Konkrétan beléd pumpálja a levegőt, ami utána ki akar jönni, főleg ha mozogsz. Azóta mi is nevetünk egyet rajta, és folytatjuk. Az a legjobb ha amikor előfordul, rögtön mond a barátodnak, hogy jól belémpumpáltad a levegőt, vagy vmi ilyesmit és nevess. Vágni fogja ő is, és utána már nem lesz ciki.
2009. jan. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mi is csak nevetünk rajta párommal.XD
2009. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a férfi is érzi, hogy melyik lyukon jön ki a levegő. Nincs ezzel semmi gond, kellemes hűsítő érzés a felhevült állapotban. :)
2010. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!