Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok rá, hogy mások is úgymond "csattognak" szex közben? Amikor a pasi annyira hevesen csinálja, hogy a csaj popsija meg a pasi szeméremteste csattog?

Figyelt kérdés
Ne röhögjetek ki és ne fikázzatok csak érdekel, amúgy meg engem zavar :(
2009. jan. 9. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Perxe ez termeszetes es nm kell zavarjon;)
2009. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kutyus70 ***** válasza:
Nem nevetlek ki. ;) Szerintem ez a hang nem kell zavarjon, természetes része a szexnek. Talán csak azért "zavar" mert szégyelled, azt hiszed a "nagy popsi" miatt van. Hidd el, a legvékonkább csajsziknál is csattog, ha úgy helyezkednek el, és ezzel nincs semmi gond, sőt, ha nincsenek fenntartásaid, vagy ha a szülők nem hallják, akkor ez kifejezetten izgató. ;)
2013. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!