Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikép reagálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikép reagálnátok ha a párotok azzal állna elö, hogy ki szeretné probálni a többes szexet?

Figyelt kérdés
Nem tudom valahogy furcsa nekem ,meg milyen az márt ha egy nöt többen dugják egyszerre?
2009. jan. 9. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő 3 férfival simán elboldogul - míg egy férfi 3 nővel legfeljebb kártyázni tud. Keze sincs annyi, másról már nem is beszélve.
2009. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
minden férfi erről fantáziál, de végülis csak 1 nővel tud egyszerre lenni, hacsak nem vált közbe....
2009. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azzal a fiúval tudok szexelni, akit szeretek. Egyszerre több fiút nem tudok szeretni, szóval kizárt, hogy belemenjek a gruppenszexbe, de a 2 lány 1 fiú felállásba se mennék bele.
2009. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elég szomorú lenne ha ilyet szeretne. nem mennék bele. és ha ilyen marhasággal rendszeresen fárasztana, még jól tökön is rúgnám. :D
2009. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, ne csináld, ilyen egyszerű. Én se mennék bele.
2009. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát kiakadnék, az tuti. Mit érezhet irántad az a pasi, aki végig bírja nézni, hogy valaki belédhatoljon?? Ha meg még 1 lány, akkor meg egyből azt érezném, hogy nem adok meg mindent, és megsértődnék. De ilyen szerencsére soha nem fog előfordulni.
2009. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt már párszor kibeszéltük a párommal. Biztos érdekes lehet pl. neki 2 nővel, nekem 2 férfival, de annyira nem vágyunk rá, hogy meg is akarnánk valósítani. Mondtam is neki, hogyha netán valaha nagyon kiakarná próbálni és ez vágyai netovábbja, akkor jobb ha inkább most keres másik csajt, mert úgyse mennék bele, de fiúkkal sem. :)
2009. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én lány vok, és már említettem a barátomnak h bevonhatnánk egy fiút még. Erre azt mondja hogy menjek a p...-ba.:D Nem ért egyet az ötletemmel, na vajon mért?!:D De ő is mondogatta h kéne egy lány pluszba, mondtam neki h ha majd lesz egy olyan csaj akit valamennyire ismerek és benne lenne és akarnám akkor talán, de amúgy meg felejtse el. Elpoénkodjuk. Nemtom ezen mit parázol. Mond h te nem akarod és kész. Ha meg akarod akkor meg mond h te is benne lennél.

Amúgy meg egy pasi h ne boldogulna már el 2-3lánnyal?!

2009. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haat sztem ez eleg butasag nm igaz? minek kell mas ember? nm megvagytok 1utt?:D;) sztem en tuti fraszt kapnek!!!:))
2009. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!