Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdnél a volt barátnőddel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél a volt barátnőddel, ha nem jártok, és ő akarja?

Figyelt kérdés
nincs most csajom, ő meg még mindig engem "szeret" (én is őt de nem működik a kapcsolat mert megcsalt és hazudozott), de én dobtam, dugni akar. Mit tennél?
2009. jan. 9. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló miatt szakítottam a párommal, megcsalt, elhidegültünk. Azóta egyikünknek sincs komoly kapcsolat, és szó ami szó a szex jó volt együtt... Szakítás után is. Végülis miért ne???
2009. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak azért nem, mert már van párja. DE ha nem lenne!
2009. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincsen neki se pasija de én ma nemet mondtam neki, mert így se tom elfelejteni (igazából nem is szeretném elfwelejteni de járni se vele), és ezzel csak még jobban kötődnék hozzá, de egy átlag fiu rögtön belemenne szerintem ha ilyesmit "felajánlanának" neki.
2009. jan. 9. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nemet mondtál az a világ egy legderekabb és férfiasabb tette volt.

Mindkettőtöknek fájdalmas lenne, jobban kötődnétek egymáshoz, és nem tudna továbblépni, de te se.

A szex nem a szerelemről szól, lehet nélküle csinálni, de őszinte szerelemmel a legjobb.

2009. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ezzel csak a régi sebeket szakítanád fel, jól tetted hogy elutasítottad :)
2009. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tenném amit Te csináltál. Velem is előfordult hasonló és akkor is NEM volt a válaszom.
2009. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd már, és túllennél rajta kihagytál volna egy jó numerát, azt mondanám hülye vagy. Így jól döntöttél.
2009. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menny bele!!! nm eri meg! miert ertelme lenne?Szerintem keress magadnak 1 tisztesseges rendes csajt es hagyd a volt baratnodet:P
2009. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én felajánlottam az ex pasimnak de ő nem élt vele,szerintem azt hitte csak viccelek kár pedig jó volt a szex vele
2009. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!