Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A pedofil csak férfi lehet, vagy vannak női pedofilok is?

























4. Akkor te is félreértelmezed, hogy mi a pedofil. Ami nagy probléma
Akár férfi, akár nő, az aki a pubertás előtti fiúkra, lányokra gerjed az a pedofil. Szóval, ja lehet nő is.
De 15-16 éves testileg fejlett személlyel létesített kapcsolat, nem pedofília. Az hogy morálisan milyen, egy másik dolog. De a pedofíl konkrét kisgyerekekre gerjed. Kis ovisok meg törékeny kis általános iskolásokra, testi fejlettség nélkül. Nem formás tinikre





"A pedofília (a görög παῖς, "gyermek" és φιλία "szeretet" szavakból) a serdülőkor előtti gyermekek iránti szexuális vonzalom, amelyet a pszichiátria mentális betegségnek minősülő parafíliaként tart számon.[1] A pszichiátriai betegségeket rendszerező DSM V a serdülőkor előtti életkort maximum 13 évben határozza meg, és pedofilnak az ilyen gyermek iránt vonzódó személyt tekinti, amennyiben az betöltötte a 16. életévét vagy legalább 5 évvel idősebb a gyermeknél, aki iránt vonzódik.[1]"















8. Senki se mentegeti magát, 28 éves nő vagyok. 28 éves férfi párral. A szavak megfelelő használata nem mentegetés. A pedofil kisgyerekre gerjed, totál nem az a kategória mint egy tinire, aki nemileg érett. Igen, totál gáz, ha egy 50 éves egy 16 évesre gerjed. De ne vegyük már egy kalap az alá, aki ovodás kislányokra, kisfiúkra. A pedofília az pedofília, akkor is ha egy 16 éves gerjed is óvodásra. Nem is kell hozzá felnőtnek lenni.
A hebefília meg hebefília, ne keverjük már a pedofíliával
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!