Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ma este együtt leszünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este együtt leszünk a barátnőmmel először nálunk(üres lesz a ház)..és az estét szeretném valamivel feldobni hogy jó legyen.Van vmi jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Nem szeretei a csöpögős pasikat meg a túlzott romantikát.Nemtom mit találjak ki neki
2009. jan. 9. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

ha nem szereti a túlzott romantikát,attól még egy kis zene amit szerettek,egy kis rágcsálni valót üditőt készíts ki,esetleg 1-2 mécses is belefér:)szerintem biztos örülni fog,ha látja hogy készültél,és nem csak azt várod hogy jöjjön és megtörténjenek a dolgok:)

hajrá,egy kis élénk fantázia kell hozzá,hogy kitalálj

vmi jó dolgot.végülis te tudod hogy mit szerez:)

2009. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
előző vagyok elírtam : te tudod mit szeret:)
2009. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg vmi klassz filmet is megnézhettek előtte :)
2009. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
és a legfontosabb hogy védekezettek!
2009. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én romantikus vagyok, azt hiszem, eléggé...de azért elmondom. Mikor összejöttem a szerelmemmel, nagyon sokáig csak szabadidőruhában láttam. Teljesen megőrített, mikor nadrág és ing volt rajta, ha úgy öltözött, úgy éreztem, elég, ha csettint, és már ugrom is az ágyba. Egy kis meghittség, gyertya, egy jó bor (nem tudom, mennyik vagytok) csodákra képes azzal is, aki nem szereti a „csöpögős pasikat”
2009. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!