Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni? Lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni? Lány vagyok, élvezem a szexet, de nem tudok ellazulni annyira, hogy ne érdekeljen mi van körülöttem és nem tudok elmenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

NYugodt helyen csináljátok, ahol senki sem zavarhat meg. Lehet segít, ha sötétben csináljátok, Behunyhatod a szemed is.

Általában ha a csiklót is ingerlik szex közben, összejön az orgazmus is.

2009. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt jó párszor nyugodt helyen is, de ....fogalmam sincs miért, de úgy sem sikerült! bár olyan nagyon nem zavar, így is jó, meg nagyon szeretem a srácot, csak gondoltam megkérdezem, hátha tud vki segíteni
2009. jan. 9. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül! Vannak nők akik képtelenek a hüvelyi orgazmusra... Ez engem is feszélyez kissé, mert nekem se sikerül.... De nem tudok mit csinálni. REmélem "kinőjük ezt a pechet"
2009. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nyugodt helyen legyen halk zene is!

Ez elfedi majd a kisebb zajokat, és jó a hangulatodnak is.

Ezen kívül rendesen figyelj oda a fiúra is, és te is mozogj, csinálj valamit (akkor arra is kell figyelned).

A nők simán tudnak 2-3 felé is figyelni: ez MIND irányuljon az együttlétre.

2009. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!