Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni azért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni azért, hogy a barátom ne menjen el a szex közben olyan hamar?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Beírni a baloldali keresőbe a "hamar elmegy" szókombinációt, és csemegézni az eddigi kérdések/válaszok közt, továbbá megtanulni helyesen írni, és fogalmazni.


Bocs, ma reggel ilyen g*ci vagyok... xD

2009. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Néha vegye ki a péniszét....váltsatok pózt gyakrabban, hosszabb előjáték....előbb utóbb menni fog neki-légy türelmes.


KEYLA

2009. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg helyen olvasom ezeket a válaszokat. Na nálunk egyik se jött be. Ha hosszabb volt az előjáték akkor előjáték közbe ment el, vagy mindjárt h berakta. Ha pózt váltunk az se segít sokat, max 1percel bírta tovább. Hiába gondol másra, attól még a farka irányítja tehát erre nincs nagyon megoldás. Ha többször megálltok akkor meg neked lesz rossz. Tapasztalat. Mire elmentem volna, kivette, így nekem se volt jó, utána meg visszarakta és elment. Úgyhogy ezekről a baromi okos tanácsokról ennyit.
2009. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ott már nagy baj van
2009. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem ajjatok le 1 par masodpercre folyamatosan minden elmenes elott:):D
2009. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
a férfiak maguktól megtanulhatják - na persze nem szex közben-, hogyan lehet késleltetni. van ismerősöm is, neki is időbe került, de megtanulta. azóta minden oké
2009. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
szex előtt 1 órával egy tábla tejcsoki, esetleg nemsokkal előtte (kb 20 perc) egy kis alkohol... nekem eddig mindig adott egy kis "plusz időt" :) állítólag még az ananász is jó, bár bnőm szerint csak a spermának lesz "jobb" íze :D
2009. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eddze picit a szerszámot.. Pl fürdés után dörzsölje a makkot törölközővel, azzal az érzékenységét lehet tompítani.
2009. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Válts idősebb partnerre. A 40-esek nagyon ott vannak a toppon...Jól bírják.

Egy menet alatt 2-3x mindig "elmegyek". Azelőtt örültem, ha összejött az 1 is. Elég nehezen...

2009. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!!
2009. jan. 13. 19:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!