Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! (esetleg bi, leszbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (esetleg bi, leszbi csajok) szeretitek orálisan csinálni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Az érdekelne, hogy tényleg nem undorodnak attól az emberek, hogy csúnya szóval: kinyaljanak valakit ott lent? Nem zavaró a nők természetes illata, íze? Vagy ez hogy van? Szeretném megérteni, köszönöm.


KÉRLEK A VÁLASZOTOK VÉGÉHEZ ÍRJÁTOK ODA, HOGY MILYEN NEMŰEK VAGYTOK. KÖSZÖNÖM. :)


2009. jan. 9. 03:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez természetes dolog!

Ezzel örömet szerzünk a másiknak!

Egyáltalán nm zavaró, hanem jó!

21/F

2009. jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, sőt... Az egyik legjobb/legfinomabb dolog a világon nekünk is (illetve legalábbis a legtöbbünk számára). Meg izgató, meg szexi, meg minden. :) Szóval röviden, nagyon jó, főleg, hogy ha jól csinálja az ember, akkor a lánynak is legalább olyan jó, ha nem még jobb. :)


25/F

2009. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az illattal és az ízzel semmi gond nincs. Ez tök természetes. Én szeretem/szerettem csinálni, nem volt vele bajom.

20/Lány

2009. jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom így kényeztetni a barátnőmet, azért mert nekem is izgató, hogy ott jár a nyelvem a legszentebb női szentségnél, na meg hogy látom, mennyire élvezi a párom, az is iszonyat jó... :)

21 f

2009. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretek nyaldosni, egyáltalán nem undorító. Finom az íze, jó az illata.


22/ffi

2009. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor egyáltalán ne aggódjak emiatt?

Mert olyan rosszul érzem magam, hogy az a másiknak biztos nem tetszik, meg fuj, meg jaj nehogy összekenjem meg minden :D nem tudom megérteni, hogy tényleg nem zavarja kicsit sem. De akkor majd nem aggódok annyit. Köszönöm a válaszokat :)

2009. jan. 9. 14:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és külön örülök, hogy egy lány is írt :))
2009. jan. 9. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor egyáltalán ne aggódjak emiatt?"


Egyáltalán ne. Ahogy láthatod is, ez egy nagyon kellemetes dolog szinte mindenkinek. :) (ha meg "összekened", azt sokan még külön szeretik is :) )

2009. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Én imádom! Ffi vagyok, és nincs annál jobb mikor egy husos zaftos lucskos puncit élvezésig nyalhatok!!! Utána a " dugás" csak hab a tortán!!!!
2009. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!