Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy a barátnőm elélvezett-e. De ő azt mondja igen. Mért nem látom jeleit?

Figyelt kérdés

Az a problémám már 16 hónapja vagyunk 1 üt és még egyszer se láttam rajta hogy elélvezett-e.De ő aszt mondja igen,de attól félek csak miattam mondja aszt mert akkor nagyon elszomorodnék.

És lehet hogy elélvez ugy hogy nem veszem észre rajta?!?!


2009. jan. 8. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Úgy kell írni: együtt, és AZT.


Lehet, hogy csak nem akar megbántani és azért mondja, hogy igen. Ha nem mondja, hogy mit csinálj másképp akkor nem nagyon tudsz mit tenni.


Próbálj ki más pózokat esetleg elégítsd ki szájjal. Hátha úgy jobban sikerül. Kérdezd meg mit szeretne.


Ha egy lánynak orgazmusa van akkor azt belül érzed mert összerándul a hüvelye. Vagyis az izmok benne. Kívülről kb annyi vehető észre, hogy gyorsabban lélegzik meg nem tudom... :D gondolom csak észre lehet venni.


Persze lehet, hogy ő így megy el. De szerintem az beválhat, ha megpróbálod másképpen kielégíteni mint eddig. Ja és remélem tudod, hogy nem 2 perc alatt van meg mint nálad, neki kellhet 20-30 perc is. Legyél türelmes vagy bele se kezdj.

2009. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kell lennie jelnek, ha nem látod őket, annak több oka lehet.

A lány nem izgult fel eléggé.Ajánlom a hoszabb előjátékot. Mivel a lányok nem valami tárgyak, ezért mindenkit kicsit másképp lehe felizgatni. Ismer med a testét, kísérletezz, figyeld meg mire, hogy reagál. Ne szomorodj el, ha valamit kevésbé élvez,azt keresd meg mi a jó neki. Ha a lány elélvez miközben szeretkeztek, érzed hogy elkezd szűkülni a hüvely, ezt te úgy fogod átélni, hogy hirtelen egyre jobban élvezed őt, és nem sokára elmész.Ilyenkor nekik még kell egy kis idő hogy eljussanak a csúcsra. Sajnos hajlamoska lemaradni. Gyakorolni kell a késleltetést. Azon múlik minden, hogy mennyire ismered meg a partnered.

2009. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egy nő elmegy annak nem feltétlen van jól látható jele. Maximum hirtelen valamivel nedvesebb lesz, ellazul vagy épp összeszorul a hüvelyizma. De ugye a nedvesedés és a hüvelyizom is nőnként változó. Sosem biztos, hogy észreveszed.

Ha nem lenne neki jó, biztos mondaná, ha meg mégsem, akkor megérdemli. :)

2009. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez 1 orok titok :)
2009. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Haaat lehetseges h fel elmonani nehogy megbancson:-s de lehet h oo elment es igazat mond ezt igy pontosan nm lehet megmondani:-??
2009. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most tudtam meg hogy megcsalt:(((((((((

És nem tudok aludni.:S

2009. jan. 12. 03:21




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!