Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy normális aktus alatt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális aktus alatt a lányok hányszor mennek el? Mi az átlagos? Mennyi ideig bírja egy lány folyamatosan úgy h még nem fáj nekik? Tudom egyénfüggő, de általában. PLS! Lányok, számítok rátok!

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 22:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Halottál már a többszörös orgazmusról? bármennyiszer elmehetsz csak elfogsz fáradni:) átlagot nagyon nem lehet mondani mert attól függ mennyi ideig tart egy aktus és a fiu milyen hamar megy el.Én pl kétszer megyek el mig a barátom csak egyszer. de van hogy én el se megyek..egyén függő teljesen:)és fájdalom..hát az nem szokott fájni:)legalábbis én csináltam már órákon keresztül:$ és nem fájt:)csak fárasztó:P ne aggódj
2009. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszike a választ!Csak azért gondoltam mert hallottam már 2óra alatt 9orgazmusról meg olyanról is h nem ment el a lány!És érdekelt h átlagba mennyi..

Am volt barátnőmnek h egy idő után elkezdett fájni és leállított!

2009. jan. 8. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én egyszer vagy kétszer (ez még kivehető), de sokszor összefolynak a kis hullámok,(folyamatossá válik) így aztán felesleges számolgatni. Lényeg, hogy jó legyen. :-)
2009. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Az bizti, hogy nem egyénfüggő...

Szóval én annyit mondok neked, hogy nekem volt olyan hogy az állás 6:2 volt a javamra és még akkor is bírtam volna, ha időnként tartotok szünetet az aktusok között, akkor általában többet bír az ember. ide értem például azt, hogy a pasidnak lelankad, és te is meg ő is szeretne még egy két aktust, nah mire mindketten jók lesztek addig kicsit pihentek is :D

Szóval szerintem lehet egy átlagot huzni, valahol az 1 és mondjuk 8 között :D

Üdv. Edina

2009. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
elirtam az elöző válaszban egyénfüggő teljesen Edina voltam :D
2009. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jan. 8. 23:02
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg egyénfüggő és irigyellek benneteket csajok, mert nálunk ez sajna nem igy megy... Max 2xmegyek el és utánna valahogy nem jó érzés folytatni mert olyan mintha fájna, szal akárcsak amit irtál a barátnődről én is leszoktam állitani ilyenkor a pasimat és inkább más módon elégitem ki :)
2009. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Állítólag a legtöbb nőnek életében nem volt még szex közben orgazmusa.
2009. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ahhoz hogy egy nő 2 óra alatt 9szer menjen el, kell egy nagyon aktív és fáradhatatlan férfi:)

Mi a párommal olyan 40-60 perc alatt 4 orgazmust élünk meg, ebből 3 az enyém, szóval nem panaszkodhatok.

Szerintem egy normális aktus alatt annyiszor megy el a nő, ahányszor akar vagy tud.

2009. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igen. Nálunk a csucs 2 óra alatt én 3x, a nejem 9x!
2009. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!