Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy pár évnyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pár évnyi járás után már nem kívánják egymást annyira a párok, mint kapcsolatuk elején?

Figyelt kérdés

Nekem először van barátom, fél éve járunk, szóval nincs túl nagy tapasztalatom e téren. Viszont mindenhol azt olvasni, hogy pár év múlva már elég heti 1-2 szex, nem kell annyi gyengédség....

Akik esetleg tényleg így vannak vele, hogy már nem kívánják annyira, annyiszor egymást, azok leírnák nekem, hogy miért éreznek így, mi változott meg bennük? Csupán a megszokás az, ami összetart egy ilyen kapcsolatot?

Köszönöm!


2009. jan. 8. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam mikor összejöttem a mostani párommal.Ő volt nekem az első. 7 év után vett feleségül, most nyáron lesz 13 éve hogy együtt vagyunk. Van egy gyerekünk és szeretnénk mégegyet. Hát sok mindent átéltünk.Egyrészt a fiatal korom miatt, a kiváncsiság nagy úr.Akkor is ha 29 vagy. És házas, csak már ésszel gondolkodsz.Előbb utóbb a szerelemből szeretet lesz és ez minden kapcsolattal így van. Csak figyelni kell hogy fenntartsátok az érdeklődést és törődjetek egymással. nagyon hullámzó a szex dolog. Volt hogy 1 hónapig se értünk egymáshoz és volt sokkal jobb időszak is.
2009. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem már 18 hónapja van barátom és amikor nincs meg akkor mindennap napi 2x van szex :) viszont ha már dolgozni fogsz és fáradtan a munkából hazaérsz nem biztos hogy mindennap lesz energiád az együttlétekre !! szóval szerintem már a nagybetűs életbe már nem hiszem hogy nálunk is mindennaposak lesznek a szeretkezések :) de hát ez csak kettőtökön múlik :D:D (és nem 14 évesvagyok) 18 éves vagyok csak még mielőtt valaki mondaná :D:D
2009. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt a párommal, fél éve költöztünk össze. Mi ugyanúgy kívánjuk egymást, mint eddig, talán még jobban, mert végre nem kell arra figyelni, hogy a szülők a másik szobában vannak és esetleg hallanak bizonyos hangokat! Mindketten dolgozunk, párom nyáron sokszor napi 10-12 órát kemény fizikai munkával, el sem várnám tőle, mikor hulla fáradtan hazajön, hogy még a szexhez is legyen kedve. Megértem és szerintem ettől is működik olyan jól a kapcsolatunk! Nálunk kb. heti 3 szeretkezés van, ami szerintem ideális!
2009. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!