Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet hogy később problémáim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy később problémáim lesznek a szexel?

Figyelt kérdés
Szoktam maszturbálni,de ilyen rezgő kis izét használok,nem kifejezetten vibrátor,de most nevezzük annak,hosszú lenne elmagyarázni.Na és attól félek ha majd pasival leszek,akkor nem fogok tudni eljuttatni a csúcsra,mert magamat sem tudom kielégíteni kézzel csak a "vibrátorommal" ami ugye rezeg,de a pasi az mégis más lesz.Lehet ebből probléma a szexben?
2009. jan. 8. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akár... sokszor olvastam már itt is ilyesmiről, de én sosem használtam ilyeneket, nem is sokat maszturbáltam első szex előtt, segédeszközzel meg egyszer sem, és mégis jó volt :D kétszer mentem el első alkalommal

mindenki más, lehet én épp a szerencsésebb kategória voltam, sajnos ezt tapasztalni kell, nem tudhatod :)

2009. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kis rezgő delfint használok.

Nagyon nem szeretek rászokni, mert ha kicsit többet kényeztetem magam vele, akkor mire a párom eljuttat a csúcsra az elég szép idő (Hál ég türelmes!).

Valószínüleg egyénfüggő,nálam hátrányt jelent... (De azért néha nem gond.

Ráadásul, ha még nem volt szexuális kapcsolatod, legalább azt már tudod, hogy egyvalami tuti ég jó.

Amíg másképp nem megy, nyugodtan beleadhatod a párod kezébe a pingvint. (Vagy nyulat, amid van) Mondjuk ne elsőre...

De sztem nem gond!

Sok szerncsét!

2009. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!