Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sok a szex? Suliban folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a szex? Suliban folyton vele vagyok. Én közel lakom a sulihoz ő meg távol. Elég sűrűn átjön suli után és valahogy mindig az ágyba jutunk.

Figyelt kérdés
És mivel messze lakik hamar mennie kell.Ez igy normális és csak tul reagálom vagy változtatni kéne? szombatonként leutazom hozzá és akkor sokáig együtt vagyunk ott nem csak szex van. de nálunk nem tud egy napot tölteni mert igyis este ér haza és szigoruak a szülei..
2009. jan. 8. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

amíg nektek nem sok, addig nem sok:D de szerintem egy idő után, amikor sok lesz, elfogjátok hagyni magatoktól.. :) főleg ha mindent megtudtok beszélni ^^


meg ilyen helyzetben félő, h egyikőtök vagy talán mind a két fél a másikért csinálja... csak azért h nehogy megbántsa.. mert eddig így volt...pl...de ilyen véletleneken együtt nevetni is lehet:P csak lazán


P

2009. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szex sose lehet sok, főleg ha jó. :)

Ha meg távol laktok egymástól, akkor természetes, hogy evvel kezditek. :)

2009. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MÉrt lenne sok? Annyit szexeltek amennyi jólesik. Másfél éve még mi is napi 6-7szer szexeltünk. Tetszett is. Mostmár havi egyszer... Na szted melyik a jobb???
2009. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!