Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánom a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak, hogy nem kívánom a szexet?Mondig nyúz a párom én meg folyton visszautasítom.Egyszerűen nem akartam.Vajon miért?
2008. jan. 10. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Lehet nem kívánod őt... szereted, csak nem vágysz rá "úgy".

Attól függ persze, h új keletű a probléma, vagy most jött elő...

Lehet fizikális oka is..gomba..stb... ehhez keress fel egy nőgyógyászt.

És máskor kicsit részletesebb körülményeket is írj, mert így csak a sötétben tapogatózunk a válaszíráskor....

2008. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

sztem gomba vagy ilyesmi miatt nem nagyon lehet.inkább lelki okok miatt

próbálj meg rágondolni h mennyire szereted és h milyen jó is a szex

egyedül próbálj meg rágondolva maszturbálni

úgy ráhangolódsz és gondolj olyan dolgora amit esetleg eddig nem próbáltatok de szeretnéd vagy már próbáltátok és jó volt(pl vmilyen póz)

és amikor együtt vagytok akkor HANGOLÓDJ RÁÁÁÁ!!!

azért irom ennyiszer mert fontos

lehet am h vmi kellemetlen dolgoban volt részed vele kapcsolatban ha nem akk csak mostanában nem olyan a lelki hangulatod


majd elmúlik

hajrá

HANGOLÓDJ!!!

2008. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
én pl. sose kívánom a szexet.. de mikor meg láttom a párom... fel izgulok:D (fiú vagyok)
2008. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok. Velem is így volt legalább egy évig. Párom mindig próbált kezdeményezni, de visszautasítottam. Most meg nem tudom mi történ..talán egy nagyon nagy orgazmus miatt (akkor is csak nagy nehezen adtam be a derekam), de azóta minden oke. Heti 4-5 szex a minimum.

Kívánom nektek is ezt!!

2008. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elso valaszt adnam en is.En is ebbe a cipobe jarok,4 eve vagyunk egyutt mar hazzasok es egy ideje en sem kivanom....pedig kepes lenne leterdelni is,es konyorogjon........jo,persze nem engedem.Az igazszag az,hogy sokszor megbant es haragszom is ra.Lehet h nalatok is ez van?
2011. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!