Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet hogy biszexualis a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy biszexualis a baratnom?

Figyelt kérdés

A baratnom nagyon odabujos, olelgetos. Neki ez termesztes. De 1szer szinte elfajult az olelkezes de utana lealltunk. Azota eltelt 4-5 ev es 1ik este nagyon berugott es nagyon osszegabalyodott 1 lannyal. Masnap nagyon megrazta a dolog, de ahogy en latom nem a lany-resze zavarja a legjobban hanem h amugy nem tartja vonzonak a lanyt es most undorodik tole. O azt mondta h annak olyan lanyok akiket vonzonak talal es van akiket nem. Viszont nem merul fel benne h vmi gond lenne, fiuval sok kapcasolata volt, volt amelyik tobb eves es nagyon boldog volt. Lehet h a lanyokkal bizstonsagban erzi magat? Vagy csak nem vallja be maganak sem?

Vagy nem is az es ez csak 1 veletlen kaland volt?


2009. jan. 8. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy már annyi pasi ügye volt,hogy megunta őket,és új tájakra evezet egy kicsit,nyilván nem vállik majd lesbivé,de szerintem simán lehet,hogy bisex
2009. jan. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hat ez lehet mert nemreg durvan lett vege 1 hosszabb kapcsolatanak....

ja es bocs a helyesirasert, most latom h felrepotyogtem.

2009. jan. 9. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Mostanában divatos téma a női homoszexualitás, noha a leszbikusok aránya ugyanúgy 2% a nők között, mint régen. Viszont vannak olyan viszonyok egyébként heteroszexuális nők között, amik inkább barátinak, mint szexuálisnak nevezhetők, de van testi, érzéki vonatkozásuk is. Ez lényegében csak a nőknél található meg, a férfiaknál nincs megfelelője. Ezért főleg férfiak gyakran összetévesztik ezt a szexualitással. Kétségtelenül nem egészen éles a határvonal ez és a szexualitás között, de a kettő mégsem ugyanaz. Napjainkban, amikor felkapott téma a leszbikus szerelem, minden nő igyekszik "felfedezni" magában vagy a másikban a "leszbikust", vagy legalábbis a biszexuálist - hiszen ez divat, státusszimbólum - holott egyszerűen arról a fajta érzékiségről van szó, ami a női barátságokban mindig is előfordult, és a legtöbb esetben nem sok köze van a homoszexualitáshoz. A biszexuálisnak tartott nők túlnyomó többsége heteroszexuálisnak tekinthető.
2009. jan. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ezzel en is teljesen egyetertek. nekem is ilyen a viszonyom a baratnoimmel es bizony a ferfiak neha csodalkoznak is.

de ha valaki a masik mellett csokolgatja felmeztelenul....az mar velemenyem szerint nem fer bele a barati keretbe.....

vegulis szerintem csak ki akarta probalni. en inkabb azt furcsallom h jobban zavarja a lany kilete mint maga a teny.

2009. jan. 12. 18:35
 5/5 A kérdező kommentje:
1t, elirtam.
2009. jan. 13. 14:44




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!