Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az egészséges ha a páromat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egészséges ha a páromat pettinggel kb 5 perc alatt el tudom juttatni a csúcsra, vagyis ez lehetséges vagy színleli ezt az állapotot?

Figyelt kérdés
Általában a beteljesülés nála nem okoz semmilyen testi megnyilvánulást, csak egyszerűen nyugalomra int. én vagyok az első pasija, nem lehet, hogy visszatartja és a finálénál, kikapcsol? Nagyon szeretjük egymást, és pont ezért akarom a mennyországba juttatni. A kapuig el is jutunk, de ott elfogy a lendülete. Velem van a baj? Vagy ő nem szeret annyira? Vagy csak egyszerűen fiatal (17)
2009. jan. 8. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

en pettingel is eleg hamar el tudok jutni a csucsra, de azert a "hagyomanyos modszereket" jobban szeretem, elvezetesebb es az orgazmus is intenzivebb.


lehetseges h nem szinleli (vagy ha igen akkor nem azert teszi mert nem szeret teged hanem mert nem meri megmondani h nehogy megbantson es mert o is szegyeli, nehogy frigidnek tartsd) azt sem tartom vszinuenk h direkt visszatratja. azon csodalkozom h abszolut semmilyen megnyilvanulasa nincsen. de hat...kulonbozoek vagyunk. azert csak gyorsabban lelegzik nem? vagy esetleg megrandul picit? lehet h te nem vetted eszre?


minden esetre, legy turelmes vele. a legtobb lanynak nincs 1bol orgazmusa, van akinek sok ido (akar fel ef, ev, vagy megtobb) kell mig "megtanulja" illetve mig megismeritek 1mast annyira h el tudjon jutni odaig. legy turelmes el ne gorcsoljetek ezen, csak elvezzetek ;)

2009. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lány vagyok... lenne egy kérdésem.... a csiklóját izgatod? vagy máshogyan?

Velem is volt ilyen baj, én sem engedtem el magam teljesen, de egyszer annyira felhuzott a mostani barátom, hogy nem tudtam magam visszafogni, és hát már látta is a jeleit. Általában, ha valakinek orgazmusa van azt ha nem pénisszel csinálják akkor lehet érezni látni, (persze pénisznél is, de csak az aki nagyon odafigyel, stb.)

Mindenkinél más lehet az orgazmus ezt ne felejtsd el, nállam például olyan, mintha majdnem bepisilnék....

Egy két ötletet, tudnék adni, ha szükségét érzed, írj!

Üdv. Dinus :)

2009. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dinustól kérdezném, hogy mit jelent az, hogy orgazmuskor pisilést érez, ezen kívül van e kellemes érzése, mert énnekem mindig csak ez a pisilási van és nem kellemes, de akkor ez még nem orgazmus?
2009. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenkinek más az orgazmusa, sőt általában mindig más, van amikor majd lekaparom a falat, annyira be vagyok indulva, van amikor meg csak úgymond "nyugis" , mindig más. És mind a kettő jó érzés!Mióta vagytok együtt? Amúgy valóban lehet ,hogy fiatal, mi 6 éve vagyunk együtt 17 voltam ahogy összejöttünk , és azóta csak egyre jobb a szex, szóval nagyon sokat tanultunk együtt, mindig csak jobb és jobb! Sok türelem, és sok közös "játék" , hogy minden apró porcikáját megismerjétek egymásnak! HA tényleg ennyire szeretitek egymást, akkor ennek sem szabad tabu témának lenni ,mert ez is nagyon fontos része egy kapcsoltanak, mert szerintem az hülyeség,amikor azt mondják, hogy a szex nem minden egy kapcsoatban, de szerintem, ha nem működik, akkor ott baj van, ha már a pár egyik felének nem kellemes az ha párja hozzáér megsímogatnja ,megcsókolja na akkor ott már komoly gondok vannak! De ha szeretitek egymást rá fogtok jönni, hogy mikor kinek mi a jó. NEkem se volt ilyen orgazmusom, 17- 18 évesen ,mint most! Egyre jobbak vagyunk :) ! Ja és ez az a műfaj én mindig azt mondom ,amiben mindent lehet ,ami kellemes, ami jó :) ! Próbálkozzatok, esetleg különböző pózokkal olvassatok együtt a szexről az is jó lehet. Üljetek le vannak olyan oldalak, ahol jó dolgok vannak, tippek ötletek, és akkor meg tudjátok beszélni, akár viccesen is, de ha odakerül a sor tuti eszetekbe jut, hogy ki mit mondott! Én ajánlom az [link] oldalt az életmód:szerelem és szex című rovatát jó kis dolgokat írnak és ez pont olyan oldal, amit lehet közösen böngészni, mi is szoktuk az érdekesebbeket! Remélem tudtam segíteni! Ha gondolod írj privátban, ha van még kérdésed!!!

Jó kisérletzést!! És gyakorlást!!

2009. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy, ha annyi idő alatt sikerül :)

Nálam az orgazmus jelei a következők: gyors légzés, csípőmozgás, összeránduló izmok (különösen a has, far). Persze ez egyénenként változó, de jelei szerintem mindenkinél vannak.

2009. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!