Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok legjobb orgazmus ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok legjobb orgazmus ?

Figyelt kérdés
kirt is irjatok

ma 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A pasi farka bennem volt, féloldalasan rám volt feküdve, nem nagyon mozgatta ki-be a farkát, csak az ujjaival izgatta a csiklómat és élvezte ahogy orgazmus közben vagy aközeli állapotban folyamatosan rászorítok a farkára. Életem eddigi legjobb orgazmusa volt, rendesen elszédültem a mámortól, utána persze jól megdugott és telelőtte a puncim. :)) 27N
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
37%
Ez megint az a privátozós kérdés ?
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Az első válaszoló biztos férfi. Itt kamuzik
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Be kellene vezetni, hogy igazoltan nő vagy férfi a válaszoló. De senki nem fog személyi igazolványt felmutatni
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3

Szerintem pont hogy nő. De látszik értesz a nőkhöz.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Bárki tud ilyen szöveget írni férfi is. Nem kell ehhez atomfizika, hogy egy férfi leírja "rászorítok a farkára és tele lőtte a puncimat"
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 menta34 ***** válasza:
#4 mondod te, aki még egy kamu nicket se tesz láthatóra :D
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem fogom senkinek sem bizonygatni, hogy nő vagyok. Válaszoltam a feltett kérdésre, és lehet élőben nem így fogalmaznék, de anonim le lehet írni minden gondolatot legalább. Egyébként 7es menta34-el már volt egy másik kérdés kapcsán kellemes beszélgetésem privátban, nem kételkedett a női létemben . :)

1es voltam.

ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 menta34 ***** válasza:
#1/#8 tényleg nő - ha az akire gondolok :)
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

“ Szia

Szerinted baj ha valaki privatot ir?

Te ferfi vagy?

Hany eves?”



Ez még mindig nem Tinder. Ott ismerkedj arccal és névvel

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!