Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van esetleg itt olyan hölgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg itt olyan hölgy, lány aki a talpak összeérintését, egybemasszírozását, összedörgölését, mint érzést kedveli? (F/23)

Figyelt kérdés
Nem tudom minek lehetne ezt nevezni. Lábfétis? Sokat böngészgettem az oldalt, és alig lehetett találni eddig ilyen kérdést, mindegyik csak a nyalásról, szagolgatásról szól, amik szermélyszerint engem taszítanak, már-már undorítóak. Gyerekkorom óta kezdve mindig is valamiért vonzódtam ehhez, de még egyszer sem kerültem ilyen helyzetbe, hogy ki lehetett volna próbálni olyan féllel, akit színtén 'lázba' hoz az érzés. Nem tudom, van olyan lány/hölgy akit hasonszőrűen vonz az érzés, vagy ezzel teljesen egyedül vagyok? Maga az érzés, amikor a talpakat egymásnak nyomjuk és úgymond masszírosszuk, nyomogatjuk egymás talpait. Egymásébe dörgöljük őket, valamiért olyan bensőséges, nyugtató érzés, nem tudom megmagyarázni miért. Van esetleg aki vevő erre?

okt. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kíváncsi Kalandozó ***** válasza:
62%
Férfi vagyok, de nekem ez a helyzet valamiért bejön: [link]
okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Rohadtul elegünk van már a lábasokból....
okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as akkor lapozz tovább
okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom,hogy élvezem,de jó érzés amikor a talpamat összeérintem valakiével. Nekem lányként elég nagy lábam van és többször adódott már olyan,hogy "mérjük össze",de nekem tetszett az érintés,akár női,akár férfi talp esetében.
tegnapelőtt 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!