Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyen van? Sose gondoltam volna.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? Sose gondoltam volna.

Figyelt kérdés
Járt már úgy valaki hogy elment egy örömlányhoz és beleszeretett az örömlány? Én így jártam.Igényes 40 es nőci,barátnő üzemmódba kapcsolt és gumi nélkül dughatom már a második alkalom óta.Rendszeresen járunk össze,negyed áron dolgozik a többihez képest és 1 óra áráért 3 óra hosszákat is együtt vagyunk aminek a fele kb beszélgetés a másik a szex.Állítólag nagyon élvezi a társaságomat.Járt még így valaki rajtam kívül? Nem az első nő volt ez már az 5 év alatt mióta kurvázok.Azt mondja jól csókolok és hogy szép a szemem és ezért.

tegnapelőtt 06:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu az egész, vagy te nagyon buta vagy. 🙄
tegnapelőtt 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Volt már példa mindenre is az életben,simán megtörténhet ilyen is.
tegnapelőtt 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Majd leesik a kolbász bro,ha nem ma majd holnap.
tegnapelőtt 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is vittem már prostit szabadnapján pl pizzázni vagy autós szafariba Szadára. Utána felhívott és lerendzett természetesen nem fogadott el pénzt.

Amúgy normális sokat szoktunk beszélgetni messengeren.

De mint rendes barátnő nem kéne.

tegnapelőtt 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen életem során 4-5. Jelenlegi barátnőm is prosti, de velem nem pénzért szexel, hanem mert élvezi. 45F
tegnapelőtt 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Érdekes egy történet...
tegnapelőtt 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!