Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a nyitás egy párkapcsolatban, vagy a többes felállás egy pár számára mire utalhat?

Figyelt kérdés

Az én világomban a hűség, az elköteleződés és a teljes bizalom jelképe.

Az összetartozás biznyítéka, amikor a "külső" partner a MI KETTŐN ÉLVEZETE.


okt. 20. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg megvárom amíg kijön a szinkronos verzió.
okt. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik hosszú ideje házasok szeretnék feldobni a kapcsolatukat.Én is felajanlottam de nem volt rá vevő a férjem..
okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attol fugg, ki miert megy bele.
okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3. Te belemennél? És ha igen, akkor miért mennél bele?
okt. 21. 08:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen idonkent csinaljuk.

Izgato a tudat, hogy neznek minket, hogy mi nezunk masokat. izgato, hogy mas izgat, mashogy, mint a megszokott. A masik izgalma is masabb. Az, hogy a parod jelen van, pedig meg izgatobb. Arrol nem is beszelve, hogy tobbesbe tobb mindent ki lehet probalni. De ez mind akkor lesz jo elmeny, ha jo es stabil a kapcsolat es nincs feltekenyseg. Itt csak a sexualis elvezet szamit, nem a masik szemelye.

okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5.


Tökéletesen lejön a válaszodból, hogy ti értitek a pároddal a testiség feletti szintjét ennek az élménynek 🙂

okt. 21. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én feldobtam a párcserét és a hármast. Egyenlőre az egymás előtti sexbe bele menne de azért mert ott még nem történik semmi kontakt. Viszont nem zárkózott el előle, egyébként mi egy egymást szerető pár vagyunk akik már 8 éve együtt vannak. Neki én voltam az első. Itt az ideje hogy elkezdjünk élni együtt egy kicsit, NEM MÁSOKNAK ÉS AZ ÁLTALÁNOSNAK ELFOGADOTT SZABÁLYOK SZERINT. 😂
okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!