Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire fáj az első szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fáj az első szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy éve vagyok együtt a barátommal és úgy érzem készen állok arra, hogy elvegye a szüzességem, viszont picit félek, hogy mennyire fog fájni😅 mármint megbízok benne, meg ilyesmi csak a fájdalomtól félek. Valamint a vérzés az kb mennyire lesz sok? Vagy az mindenkinél változó?

Köszi előre is a válaszokat!

19/L



tegnap 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
A vérzés változó...a fájdalom is egyedi. Pl ha már túl vagy fésű nyelén vagy egyéb vastagabb eszközökön lehet nem lesz gond...
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
#1 De miért is kéne fésű nyelét, vagy bármi mást magába döfködnie? :O
tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
2-es, ki a f mondta vagy írta, hogy kell??? Ennyi évesen a mostaniak többsége már minden cifrát feldugott (sajna) és teszik a szendét.
tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Vegyél egy vibrátort és próbálgasd. Nekem is van.

23L (szűz)

tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 sajnalom, ha elszomoritalak vele, de en nem dugtam fel meg doha semmi ilyesmi dolgot magamnak es a jovoben sem szandekozom. A velem egykoruak, olyanok lettek, mint amilyennek neveltek oket, en nem igy nottem. Eletem egyik legmeghatarozobb dontese/esemenye elott allok, ami miatt tanacsot kertem. Ha feldugtam volna magamnak bermufele fesu nyelet, nem kerdeznem meg, hogy faj e, de hal Istennek en kitunok a tobbi velem egykoru lany kozul.

Koszi azert a valaszod.

tegnap 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

#5 Gratulálok!

Irigylem a barátod!

Sajnálom, hogy nem én vagyok az! :'(

tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha türelmes óvatos lesz a barátod, akkor nem lesz gond.
tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Változó.

Nekem az első szűz barátnőm 15éves volt, én 19voltam.

Elég vastag a farkam, ő pedig nagyon szűk volt és akkor még tapasztalatlan voltam, szóval elsőre nem is sikerült átszakítani a szűzhártyáját.

Második alkalommal igen és elég sokat vérzett, illetve fájt is neki.

A második szűz lánynál én már 29éves voltam, ő 25éves volt, neki már nem volt meg a szűzhártyája. Jó nedves volt, egy alapos nyalás után finoman becsusszant és mindketten élveztük a dolgot. El is élvezett.

A harmadik szűz lány 20éves volt, neki elsőre átszakadt a szűzhártya, sokat is vérzett, viszont olyan szűk volt, hogy hamar elélveztem. Nem fájt neki. Másnap reggel is szexeltünk, még akkor is vérzett, valószínüleg nem teljesen szakadt át a szűzhártya.

Szóval függ attól hogy mennyire tapasztalt a pasid, mennyire türelmes, mekkora a farka és te mennyire tudsz ellazulni.

tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Sokat számít, hogy el tudsz e lazulni, vagy pedig merev vagy és jobban összehúzódsz megfeszülsz.


ÉS annál is többet számít, hogy be tudsz e kicsit nedvesedni, ha száraz vagy akkor nagyon kellemetlen lesz. Vagy kinyal előtte, és hosszabb előjáték is lesz, vagy síkosítót használtok, hidd el szárazon kellemetlenebb. Gumi mellett is.

tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Én féltem az elsőtől. Egy srácot úgy ajánlott egy barátnőm, hogy profi szűzoltó. Neki is ő vette el. Nekem is


Nagyon jó volt. Minimálisan vérzett. Hatalmas szerszàma volt mégse fájt, mert ügyesen mozgott.

tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!