Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A láb fétis a leggyakoribb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A láb fétis a leggyakoribb szexuális fétis,egyben talán a legelítéltebbek egyike is. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

tegnap 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az érdekelne, hogy vajon ki vagy kik döntik el mégis, hogy mi elítélendő és mi nem? Nekem más a fetishem de, hogy egy láb fetish lenne elítélendő...meglep. Ennél sokkal durvábbak és tényleg betegebbek vannak. A lábfetisht talán a legártalmatlanabbnak gondolnám a full repertoár közül. F.
tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


Ez teljesen racionális meglátás és egyet is értek, de mikor két ember próbál egymásnak kitálalni a fantáziáikról akkor nem a racionalitás lesz a döntő hanem a zsigerek. A lábfétisbe belerúgni kicsit olyan szerintem mint az ananászos pizza gyűlölet. Divatos előhozni mint rossz példát, ebből pedig csak arra tudok következtetni hogy a társadalmi megítéltsége a láb fétisnek a béka segge alatt van. A kérdés csak az hogy amennyiben ez igaz, mi okozhatja ezt a jelenséget?

tegnap 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de jöhetnek a lábképek privátban
tegnap 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért hozzák fel negatív példának, mert a leggyakoribb, ahogy te is írtad, nem azért mert valóban a "legelítéltebb". Mondjuk én nem is a lábfétist szoktam felhozni "negatív" példának..... Az undorító fétiseket sokkal inkább tartom "betegesnek".... Nem részletezem, szerintem kb mindenki sejtheti, mikre gondolok.....
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Könnyen ítélkeznek az emberek sajnos, a szex sem kivétel.
tegnap 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Van pár idióta, aki nagyon tolja a lábfétisét (szerintem ha visszakeresel fogsz ilyet találni itt is), mivel ez a legnépszerűbb, ezért az idióták közt is sok ilyen lesz, úgy sokaknál negatív élménnyé válik.
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Valamint azért, mert a mi kultúránk eléggé introvertált, nem nyitott, bár ha nyit, akkor is inkább a full szélsőséges dolgokat hamarabb befogadja, mint az egyszerűbb dolgokat.
tegnap 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen, az egyik legelterjedtebb, de vitatkoznék azzal, hogy a legjobban elutasított. Ennél sokkal "betegebb" fétisek is vannak (pisi-kaki stb.). Inkább az igaz, hogy a társadalom nagy része minden fétist elutasít, az összeset egy kalap alá veszi. Ha valaki kicsit nyitott akkor elfogadja a lábfetisisztákat (még akkor is ha saját magát nem izgatja), mert valójában a lábfetisiszta nem árt vele senkinek.

S lábfetisiszta és lábfetisiszta között is vannak hatalmas különbségek! Az enyhe fokú lábfetisiszták meg tudják élni a vágyaikat - csak a partnerüket kell a tenyerükön hordozni, s a nők többségének simán belefér, hogy a pasi a lábukat IS kényeztesse.

tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!