Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha undorodom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha undorodom a nemi szervektől?

Figyelt kérdés

Vagy nem is feltétlenül undorodom, de nem érnék hozzájuk. Maszturbálni se szoktam, szexuális vágyam is szinte nulla, szerelmes sem voltam még soha. Amit eddig éreztem, az a romantikus fizikai vonzalom.(Pl max csók utáni vágy)

Egyébként szép dolognak tartom a szeretkezést, de nem vágyom rá.(Az mondjuk tényleg nem elég vonzó számomra, hogy nem éppen "higiénikus". Nem szeretem a testnedveket...)

Másrészt a gyengéd érintésre sem vágyom (Pl. Hogy valaki megfogja a derekamat, vagy belecsókoljon a nyakamba, sőt a csókolózásra sem vágyom, ha nem vonzódom valakihez)


Valami baj van velem? Valakinek van hasonló tapasztalata ill talált rá megoldást? Szexuálszichológust nem biztos, hogy akarok...


Nem feltétlenül vágyom egy társra, csak egészséges szeretnék lenni. Illetve nem zárom ki a lehetőséget sem azért.



25/L szűz



okt. 15. 22:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Hát márpedig rajtad ennyire akut esetben, ilyen erős már-már fóbia szerű ellenérzéseknél csak pszichológus fog tudni segíteni.
okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Milyen trauma ért a múltba?faterod előtted vizelt,lóbálta is a méteres kékerest?
okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Simán aszexuális vagy/lehetsz.
okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül vágyom egy társra, nincs ezzel baj. Vannak emberek akik tudatosan élnek egyedül.
okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
10%
Eddig egy 20 on felüli szűz nőt láttam,sárga ház lakó volt ...
okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Talán annak hatása is lehet ez, hogy eléggé prűd nevelésben részesültem. Pl. filmek intim jeleneteinél elkapcsolták a tv-t, ill a szexről alkotott torz attitűdök az anyukám részéről...kisebb "traumák" voltak, de ez már túlzás lenne, nem?
okt. 15. 22:27
 7/34 anonim ***** válasza:
22%
Te vagy az carrie?
okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy bármennyire is nem akarod, pont hogy egy szakember tudna talán valamennyire segíteni...
okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
A szülők biztos büszkék a nevelési módszerükre.. köztük sincs intimitás?
okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,ha én letolom előtted a csöves nadrágom,nem undorodni fogsz hanem viháncolni
okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!