Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal fél éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal fél éve vagyunk együtt, már volt szex is, de úgy érzem, hogy mostanában már nincs hozzá kedvem, és nem is kívánom. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
ez azért lehet mert régóta vagyunk együt, és tul egyhangu, vagy fiatal vagyok még ilyesmihez, 16 éves vagyok, vagy már enm szeretem igazán?:S
2009. jan. 7. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szedsz fogamzásgátlót? Ha igen valsz. attól
2009. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, nem szedek semmilyen gyógyszert sem..
2009. jan. 7. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Fél év az nem hiszem, hogy túl rég. :)

Lehet egyhangú. Gondolom mindketten lég tapasztalatlanok vagytok.

2009. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem ő az igazi számodra.

Lehet, ehhez még tényleg fiatal vagy.

Lehet, nem tudtok újítani a szexuális életetekben.

És emiatt lehet, nem is élvezet számodra a szex.

2009. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy legbelül csalódtál, mert nem azt kaptad amit vártál és ezért nem akarsz vele lenni.

Ha mást nem próbálkozz vágy növelő ételekkel. Pl. étcsoki, petrezselyem stb.

2009. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. válaszolonak szerintem igaza lesz.. utolsó alkalommal enm volt kedvem, és fáradt voltam de ő mégiscsak erpőszakoskodott, én pedig hagytam ugy h enm csinálok smemit sem. szerintem itt volt aza pont h eltört a pálca (vagyis enmtom hogy irják a közmondást..)
2009. jan. 7. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Szija én 17 éves fiú vagyok az énis eszt éreztem a barátnömel kapcsolatban hogy már nem kívánja.Nem lehet hogy néha fáj?

Mi úgy oldottuk meg hogy több volt az előjáték sokkal pl: petting ujjazás... Meg sok új dolgot kipróbáltunk síkosítok vibrációs gyűrű.Szerintem tegyétek ezt ti is meg {Írd meg hogy sikerült-e:)}Ha nemválik be akk valami kapcsolati probléma lehet, azon meg csak te tudsz segíteni meg a párod:)

Sok sikert!:))

2009. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Na igen ez elég kellemetlen, nem szabad erőszakoskodni, főleg ilyen fiatalon nem ilynnek kell lennie a szexnek,(meg később se) nem abból kell, hogy álljon, hogy ő beteszi meg kiveszi te meg csak fekszel! Ha csak ennyibe vesz, akkor szerintem itt nagy gondok vannak! FÉl év még nem nagy idő, szóval nem hinném, hogy az a gond! Egy kapcsolatban nagyon sokmindenre oda kell figyleni! Én is ennyi idős voltam vagyis majdnem 17. amikor a párommal összejöttünk, de ő mindig is odafigyelt rám, és én is rá. Soha nem volt ilyen ,hogy ha valamiért nem volt kedvem ez általában csak a fáradtság miatt volt, egyszerűen annyira álmos voltam, hogy bármit lehetett velem csinálni, akkor is csak aludtam ,de ez nem az ő hibája volt, hanem a munkahelyemé. Szóval a lényeg a tapintat a férfi részéről ,ez nem erőszak meg mennyiség dolga, hanem a minőségé! Szóval, ha ez így marad, hogy nem vigyáz rád, nem figyel rád eléggé, és na most mit mondjak azért ez eléggé megalázó helyzet,mert ha te csak fekszel akkor ... meg semmi beindulás nélkül biztos, hogy fáj is. Szóval keress magadnak olyat,aki majd figyel rád, megbecsül,tisztel és szeret!VAnnak ilyen emberek is hidd el!!! Ha nem tudjátok ezt megoldani, megbeszélni akkor nagy a baj, és felesleges a kapcsolatot folytatni! Hogy esetleg évek teljenek el így!

2009. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem.. itt nem aza gond, hogy fáj, avgy ilyesmi.. inkább a fáradtság, és nem tudom.. annyira nincs hozzá kedvem.. inkább valami közös program lenne jó helyette vagy bármi.. nem tudom lehet hülyén hangzik, de szivesebben mennék vizipipázni mint a szex..:S köszi a tanéácsokat.. aztért majd megprobálom..
2009. jan. 9. 20:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!