Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt kezelni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt kezelni hogy túl nagy a libidóm, és folyton a maszturbáláson jár az eszem ha aznap reggel nem verem ki?

Figyelt kérdés

Sajnos valódi szexel nem tudom kezelni,mert egy átlag alatti, csúnyácska, korán kopaszodó srác vagyok.



24/F



okt. 7. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki kell verni reggel. Problem is sloved.
okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Verd ki reggel.
okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy nekem ennyi idősen a szexen járt az eszem. Ma már nagy divat lett ez a maszturbáció, mi még inkább nőztünk.
okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 #2 De van amikor nincs idő rá


#3 De én túl csúnya vagyok ahhoz hogy nőm legyen.

okt. 7. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Verd ki
okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ránts rá minden reggel Hokimatyi
okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Próbáld meg néha 1-2 napig nem kiverni. Sokkal nagyobbat élvezel utána. A kopaszodásra meg használj minoxidil tartalmú készítményt a fejbőrödre
okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Kopaszodás megoldására rendkívül hatékony a guillotine. Keresd a patikában, Maximilien Robespierre polgártárs ajánlásával!
okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd 30 évesen már nem fogod annyit verni ha ez megnyugtat.
okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!