Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig ne maszturbáljak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig ne maszturbáljak, hogy később elélvezzek álmomban?

Figyelt kérdés
Férfiak, nektek van bevált módszeretek erre? Eddig kétszer sikerült a 19 évem során, de nincs még meg a recept.

okt. 6. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10-es: Akkor biztos nem vetted ki hetekig vagy egy hónapig azért volt éjszakai magömlésed
okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
* nem verted ki
okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tévhit, csak nem vagyunk egyformák. Van akinek van spontán, másnak meg nincs. Mondjuk tizenévesen nem volt olyan nap, hogy ne maszturbáltam volna, úgyhogy esély se lett volna rá, hogy kiderüljön, hogy volna-e spontán magömlésem. 50 évesen már más a helyzet, mostmár hetekig is kibírom orgazmus nélkül de továbbra sincs éjszakai magömlésem. Nem tudom, hogy irigyeljem-e azokat, akiknek van, de szerintem túl gyakran azért nem lehet nagy poén, hogy reggel takarítással és mosakodással kell kezdeni a napot.
okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 nap volt a maximum, hogy nem vertem ki és nem volt éjjeli magömlésem. Ezenkívül életemben kb. háromszor volt olyan, hogy 8 napig bírtam maszturbálás nélkül és akkor sem volt éjjeli élvezésem. 40 éves vagyok szinte naponta masztizok. Tehát így nem is fog lenni.
okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nincs legalább nem g3cized tele az ágyadat 🤣
okt. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha elélveznék álmomban. Állítólag erős érzés. Velem csak olyan volt, hogy erotikus álom közben merevedésem lett és kellemes érzés töltött el, viszont hiába hiányzott a nagyobb élvezet
okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
50-en vagyok, nekem 1x volt ilyen élnényem még tízen pár évesen.
okt. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!